Sport és fitneszLabdarúgás

EURO 2008: eredmények

EURO 2008 - tizenharmadik Eb tartott Ausztriában és Svájcban. Volt a második verseny tartott két országban. Fogtam 7-29 2008. A verseny részt vett 16 csapat. Csapatok a fogadó vehet részt közvetlenül. A maradék 14 csapat már kvalifikálta és két csoportra osztottuk.

A jogot, hogy a fogadó EURO 2008 és harcolt az Orosz Föderáció, de hamar elállt a jelöltséget, az alkalmazott a 2018-es világbajnokság.

Szabályok változása

Eb 2008 jutott a szabályok változása. „Gold” és „ezüst” célokat töröltek, ami működött az előző versenyen. A kvalifikációs torna nem tartják play-off.

Oroszország a selejtező mérkőzések

A selejtező mérkőzések nem volt szenzáció. Minden résztvevő hét csoportba sorolhatjuk, ahonnan jött ki az utolsó a két csapat.

By selejtezők orosz csapat jött egy új edző. Ők lettek a holland Guus Hiddink. Ő váltotta Semin, akik nem vezet a csapat, hogy a 2006-os világbajnokság.

A csoport jött Oroszország Horvátország, Anglia, Izrael, Macedónia, Észtország és Andorra. Az első három csapat volt a fő rivális a küzdelemben való hozzáférés EURO-2008. Táblázat érdekes volt egyezés, és gyulladást nem kapjuk a végső szakaszban. Angliában kezdődött a selejtező nem sikerült. Először nem tudtam legyőzni Macedónia (0: 0), majd teljesen elvesztette Horvátország (0: 2). Orosz csapat volt a plusz. Elkezdett sokkal jobb, megkötve Izrael és Horvátország. Mutatók cseppentve remény a rajongók szívét.

Folytatva Hiddink csapata emelkedett módja Észtország és Macedóniában, ami az azonos pontszámot (2: 0) verték. Ez nem akadályozta meg és a csapat Andorra. Második szakasza mérkőzést végződött Oroszország mellett.

Különösen intenzív harcok voltak a britek ellen. Az első hazai pályán feltalálói labdarúgó nyerte a zúzás pontszám 3: 0. Anglia a második sorban, megelőzve az orosz öt pont. A visszavágó került sor a „Luzsnyiki.” A mérkőzés nevezte a "Game of the Year". A brit kinyitotta a fiókot, de nem tudták, hogy kapaszkodj meg. Először tizenegyes Pavljucsenko, majd ő vezette a csapatot előre.

Ahhoz, hogy kilép a csoportból oroszok kellett verni Izrael és Andorra. Ez az, ahol a játékosok és a szurkolók tette ideges. Izrael nem volt képes, hogy a win, veszít 1: 2. Most Angliában elég volt a döntetlen Horvátország és menj UEFA EURO 2008 a második helyen, mint az azonos számú pontot csapatunk volt az előnye a többi mutató.

Horvátország azonban, amely már ki első helyen, úgy döntött, hogy megfelelően töltse ki az utat a zsúfolt „Wembley”. A 14. percben a mérkőzés horvátok 2: 0-ra. A második félidőben a házigazdák sikerült játszani két golyó, de azonnal fogadott. Oroszország egy párhuzamos mérkőzés verte Andorra minimális pontszám, és elment, hogy az EURO 2008. Azt mondhatjuk, hogy Horvátország vált át a versenyen.

EURO 2008 labdarúgó

Amellett, hogy Ausztriában, Svájcban és Oroszországban ment a verseny, Lengyelország, Portugália, Olaszország, Franciaország, Görögország, Törökország, Csehország, Németország, Spanyolország, Svédország, Románia és Hollandia.

A csoport

Ország: Portugália, Törökország, Csehország, Svájc.

A nemzeti csapat a Cseh Köztársaság, az elemzők úgy a kedvenc a csoport az EURO 2008 labdarúgó, nem két mérkőzés és nyert csak a harmadik helyen. A legjobb az egészben készítette Törökországban és Portugáliában szerzett hat pontot.

B csoport

Ország: Horvátország, Németország, Ausztria és Lengyelország.

Itt sütött horvátok. Könnyen tudtak gólt kilenc pontot, és menj a rájátszásba az első helyen. A második sor Németországba ment, amely nem könnyen visszafogott lány. Ausztria harcoltak, amíg az utolsó pillanatban, de kap körül több profi ellenfél nem tudott.

C csoport

Állapot: Hollandia, Olaszország, Románia és Franciaország.

A legrosszabb az egészben a „csoport a halál” volt a francia. Kezdtük bizonytalan döntetlen a mérkőzés Románia ellen, majd teljesen elvesztette két fordulóban. Hollandia volt a legerősebb az összes és könnyen ki a csoportból. A második helyen ment Olaszországba.

D csoport

Ország: Spanyolország, Oroszország, Svédország és Görögország.

EURO 2008 Oroszország elindított egy hatalmas vereséget Spanyolországban. A négy gólt a spanyolok válaszol egyetlen Pavljucsenko a játék végén. A jelenlegi bajnok Európában (Görögország) adtak utat Oroszország a minimális pontszám. EURO 2008 Oroszország továbbra győzelem Svédország (2: 0). Tisztelt ragyogott, miközben Pavljucsenko és Arshavin. Ez az eredmény már egy eredmény. Ezt megelőzően, az új történelem Oroszország nem sújtotta a rájátszásban EB. A spanyolok és az oroszok folytatták hódítás az UEFA EURO 2008. Gyufa, hogy csapatunk volt ezen a versenyen, klasszikussá vált.

1/4 döntők

Az első negyeddöntős meccs konvergált Németországban és Portugáliában. A játék ad egy nagyon meleg. A 25. percben gólokat Klose és Shvayshtaygera németek már a fiókban. 40 perc múlva Portugália szerezte az első gólt, de a dózse ellenség nem tudnak. A második félidőben, Ballack teszi az eredmény 3: 1, de a végén a portugál pontozási vigasz cél.

Horvátország a harcot Törökország kedvenc. Csapat sikerült átadni veszteség nélkül csoport, és szerencséje volt, hogy a törökök. Azonban a fő ideje a mérkőzés végződött döntetlennel (1: 1), és Törökországban került sor az elődöntőben büntetést.

1/4 Oroszország jutott egy pár Hollandia - a csapat, hogy legyőzte az összes ellenfelek a csoportban. Véletlenek győztesen, hogy egy ilyen nagyszerű csapat nulla lenne. Azonban a „narancs” mutattak kielégítő futball, amelyre büntették. A rendes játékidőben végződött döntetlennel (1: 1), de extra oroszok tudtak gólt két szép gólt.

Évelő ellenfelek Spanyolországban és Olaszországban kiadott egy unalmas mérkőzés, hogy úgy döntött, az első győzelem Penalty.

elődöntő

Orosz csapat ismét el kellett versenyezni Spanyolországban. Akár 50 perc alatt tudták tartani a spanyolok, de aztán követte a három gól, hogy elküldte az oroszok otthonában.

A másik ágon összecsapása Németország és Törökország között. Másodszor, felbátorodott felett aratott győzelem után Horvátország, dobálták az összes erők a támadást. Úgy csinálni, de a németek még mindig jobb. Eredmény - 3: 2.

finálé

Az utolsó meccs nem az elvárásoknak a zseniális játék. Az egyetlen gólját Torres és segített Spanyolország veszi a második Európa-bajnoki cím.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.