Hírek és társadalomHírességek

Lewis Hamilton karrierje világbajnoki címet

Lewis Hamilton - a híres brit autóversenyző a Formula 1. Most ő volt a javára a csapat, „Mercedes”, a szerződés, amellyel a pilóta írták alá 2013-ban. Lewis házasok. A sajtó gyakran megjelent pletykák egy romantikus kapcsolat Lewis Hamilton és Rihanna, de a vezető maga többször is kijelentette, hogy a híres énekes ismeri sokáig, és ők csak barátok.

korai karrier

Lewis 1985-ben született. 11 évesen kezdtem gokartozni, mint a legtöbb vezetők Formula 1. 2001-ben részt vett a téli Series Formula Renault. Hamilton vezetett négy versenyen, és befejezte az általános 5. helyen, nem nyert semmilyen érmet.

És debütált a bajnokságban

2007-ben az első futam Hamilton nyerte a bronz. Minden sokkolt brit debütált. De ez csak a kezdet volt. A Malajziai Nagydíj Lewis Hamilton volt a második, aztán nyert ezüstöt Bahreinben, Spanyolországban és Monacóban. Hatodik és hetedik szakaszában a Forma-1 pilóták kezdett „arany”. Ez az első alkalom a legmagasabb foka, Lewis lépett Kanadában, és a második alkalommal - az Egyesült Államokban. Következő Hamilton nyerte a bronzérmet a Franciaországban és az Egyesült Királyságban. Ezután volt egy hiba - 9. hely az Európai Nagydíjon. Kudarca után Lewis Hamilton nyerhet azonnal - a Magyar Nagydíj kísérleti hozta a harmadik arany pályafutását.

Majd a három szakaszban a brit nem tudott nyerni még egyszer, csak egyszer befejező a második helyen. Japánban Lewis Hamilton tudott újra nyerni. A 16. Nagydíj a szezon, ami történt Kínában, lett egy sportoló katasztrófa. A pilóta nem tudta befejezni a versenyt, és bonyolítja a harc a bajnoki címért. Az utolsó futam a szezon egyik sarkából Hamilton autó elakadt. Ennek eredménye, hogy a hetedik helyen, ami nem engedte, hogy lett bajnok a Formula-1-es szezonjára.

De a bajnokságot a britek nem kell sokáig várni. képes volt a következő szezonban, hogy megnyerje a Forma-1. Miután megnyerte Ausztráliában, Lewis vette az 5. helyen Malajziában, ő volt a 13. helyen Bahreinben. Utána képes volt visszatérni a dobogóra. 3., 2. és 1. járművezető került sor Spanyolországban, Törökországban és Monaco, ill. Miután elhagyta során a Grand Prix a Kanadában és az 10. helyen színpadokon Franciaország, Hamilton volt képes nyerni 4 dobogós, ebből 2 arany-, öt egymást követő versenyen. Az utolsó győzelem a bajnoki szezonban, Lewis kapott Kínában. 98 pont lehetővé tette a brit nyerni általános besorolását.

A második és a harmadik bajnoki

A következő öt évben Lewis Hamilton nem alakult ki. Ő ért véget a szezon negyedik háromszor és ötödik kétszer. Csak 5 évszakok versenyző tudott nyerni 13 győzelem. 2014-ben, Hamilton képes volt, hogy visszanyerje a cím általános képletű 1.

Grand Prix Ausztráliában, Lewis nem tudta, hogy a végén, de aztán szerzett 4 győzelem egy sorban. A hatodik szakaszban lezajlott Monaco, Hamilton volt a második. Kanadában nem tudta befejezni a második alkalommal ebben a szezonban. Aztán ott volt az osztrák nagydíj, ahol Lewis Hamilton ezüstérmet nyert. Tovább győzelmet aratott a natív UK, majd egy 3 harmadik helyen. Belgiumban, a brit ismét elment a pályán, de aztán volt képes megnyerni a 6 lépésben 384 pont 7. Hamilton volt a kétszeres világbajnok a Formula 1.

Egy évvel később megnyerte a Forma-1, a második alkalommal egy sorban, pontozásos 10 nyer. A két brit szezonban csak egyszer sikerült megmászni a dobogóra, ha nem veszi figyelembe a verseny, ahol nem fejezte be. Az előző szezonban a brit nyert 10 szakaszait és a második helyen végzett a tabellán. Ebben az évben, Lewis Hamilton a 2. helyen, miután a 4. szakaszban.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.