Sport és fitneszLabdarúgás

Euro 1996: az eredmények és a tények

1996-ban adott otthont a labdarúgó Európa-bajnokság. A helyszín lett Angliában. Euro 1996 emlékeznek sok szurkolók. A verseny hozott új szabályok és mutassuk meg a világnak debutants nagy versenyek: Horvátország, Csehország, Törökország, Bulgária, Svájc és Oroszország. Az Euro Az Egyesült Királyság 1996 az utolsó alkalom, hogy megmutassák a legjobb oldalát, elérve az elődöntőbe. Ugyanakkor bajnokság volt a szabály a „Golden Goal”, és növelte a részt vevő országok száma 2-szer (16).

kvalifikációs versenyen

Kvalifikációs torna sem emlékszik érzés. Meglepett csak Svédország, amely a bronzérmes az utolsó Eb, nem jön a befejező rész. Ő fölé emelkedett Svájcban és Törökországban.

Ezzel bővül azon országok száma, amelyek képesek voltak, hogy részt vesz a versenyen több csapat volt lehetősége, hogy elhagyja a csapatot. Az Euro 1996 után összeomlott a Szovjetunió és Csehszlovákia ment Oroszország és a Cseh Köztársaságban.

A csoport

Abban a csoportban volt Nagy-Britannia, Hollandia, Skócia, Svájc.

Birkóznak itt kezdődött az első Euro 1996 mérkőzésre. Az első fordulóban a svájci verte Anglia és Hollandia nem tudta legyőzni Skóciában. Második szakasza mindent megmagyarázni: Követő verte ellenfeleit az eredmény 2: 0-ra.

A harmadik körben Anglia ellenállt Holland és négy gólt szerzett. Egy párhuzamos találkozó Svájcban Scotland nyert 1: 0-ra. Holland ebben a helyzetben nem jött a csoportból, de Skóciában nem tudta visszatartani a támadását, és nem fogadott el. A rájátszásba jutott, Angliában és Hollandiában.

B csoport

A csoportban Franciaország, Spanyolország, Románia és Bulgária.

Annak ellenére, hogy a nyilvánvaló kedvencek, én merészkedett ki az utolsó pillanatban a harmadik szakasz. Az Euro 1996 labdarúgó B csoport az utolsó felében, Franciaországban és Bulgária 4 pont Spanyolországban - 2 csak Románia maradt 0.

Az utolsó mérkőzés az első Spanyolország-Románia elnyeréséhez szükséges, hogy sikerült, hogy csak hat perccel a vége előtt a mérkőzés. Franciaország nem könnyű feladat, hogy megnyerje Bulgáriában.

C csoport

Ebbe a csoportba tartoznak Németországban, Csehországban, Olaszországban és Oroszországban.

Sok elemző azt állítják, hogy az orosz válogatott a legerősebb az egész poszt-szovjet történelem. Életkor volt a legjobb játékos, szinte minden volt a vezető európai bajnokságok. Ugyanakkor az orosz csapat nem volt szerencséje az Euro 1996. Az eredmények csalódást sok rajongó, de nem szabad elfelejteni, hogy a csoport már jövő bajnokai és ezüst érmesek. Ő lett egy erős ellenfél, Olaszország.

Németország nyerte a csoportot anélkül, hogy feladja a cél. A második legerősebb csapat lett a Cseh Köztársaságban, ahol sikerült legyőzni az olaszokat. Oroszország kész a csoportkörben a negyedik helyen.

D csoport

Ebbe a csoportba tartoznak Portugália, Horvátország, Dánia és Törökországban.

Ebben a csoportban sok érdeklődő Dániában. Jelenlegi tulajdonosa a kupa állt erős kompozíció, amely még jobb volt, mint négy évvel ezelőtt. Az első szakaszban nem tudták legyőzni Portugália, játszott döntetlent. Horvátok legyőzték a dánok 3: 0-ra. A győzelem Törökország ellen nem tette lehetővé számukra, hogy elhagyja a csapatot. A rájátszásban ki Portugália és Horvátország. Az utolsó helyen a csoportban a törökök által megszállt.

negyeddöntő

Negyeddöntő mérkőzést nem a közönség elé a sok gól. Egyes játékok és nem végződött gól nélküli döntetlen. Csak egy csapat két gólt szerzett.

Egy pár Angliában és Spanyolországban a legérdekesebb. Mindkét csapat létrehozott egy tengeri esélye, de gólt a rendes játékidőben nem sikerült. Mindent úgy döntött, a Penalty, ahol a britek tévedhetetlen. A nemzeti csapat a Spanyol Fernando Hierro hibázott, és egy csapásra a fogadó kapus sikerült hárítani. Összesen: 4: 2 folt.

A negyeddöntőben, Horvátország már van egy félelmetes Németországban. Horvátok kezdtek a mérkőzés erősen, de szabálytalankodott német focista a saját tizenhatosán belül, majd a büntetést már végre. 51. perc: Horvátország játszott a labdát, de néhány perc után küldték ki Stimac. Németország szinte azonnal kihasználta, és átvette a vezetést. Eredmény: 2: 1 mellett a németek.

A Cseh Köztársaság kellett küzdeniük a félelmetes támadás Portugália. Cseh Védelmi Kitüntetések megbirkózni a támadások Luis Figo és Rui Costa. 53 perc középpályás Karel Poborsky adta Csehország előre. Portugália nem volt képes még a pontszám, annak ellenére, hogy az eltávolítása Lathan 83. percében.

A mérkőzés France-Hollandia felkeltette különös figyelmet. Ebben a pár találkozott egy nagyszerű csapat, amely képes ragyogni. Azonban a mérkőzés unalmas volt. A legtöbb időt a közönség nem látja a célokat. A Penalty pontszám képtelen volt Klarensa Zeedorfa. Eredmény: 5: 4 büntetőkkel az elődöntőben Franciaországban.

elődöntő

Pár Németország, Anglia nem tudta eldönteni, hogy ki fog menni a fő időt. Az év első felében, a csapat szerzett egy labdát. A Penalty német kapus Andreas Köpke tükröződik sokk, és vezette a csapatot, hogy a végső. Eredmény: 6: 5 büntetőkkel.

A mérkőzés Csehország-Franciaország kapta a legtöbb unalmas a bajnokságban. Rendes játékidő gól hiába. Mindent úgy döntött, a Penalty, ahol ismét az első tíz stroke volt tévedhetetlen, majd a Cseh Köztársaság kapus mentett büntetést. Eredmény: 6: 5 büntetőkkel.

Euro 1996 Finals

Európa-bajnokság döntőjében ígérkezik izgalmas. Ki nyerte az Euro 1996? Ez a kérdés lehet hallani a fiatal rajongók. Végére a verseny, Németország jött súlyos veszteségeket. Sok a kulcsszereplők sebesült meg. A kérelmet a játék benne csak 16 játékos, öt csere volt két kapus.

Csehek is jobban teljesített. Nem volt felfüggesztések és a sérülések a játékosok. Annak ellenére, hogy a szerencsétlen helyzet, Németország tudott menni és nyerni. Az év második felében a csehek átvette a vezetést. 69 perc a pályán volt egy tartalék Németország csatár Oliver Bierhoff. Hat perc múlva egyenlített, majd a hosszabbításban szerzett a „Golden Ball”.

Euro 1996 labdarúgó Németországban benyújtott egyetlen trófea sok éven át. Ország megértette a rendszerszintű válság, és a szurkolók kellett várni sokáig az új győzelmeket.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.