Sport és fitneszJégkorong

Hány időszakok jégkorong

Ebben a játékban van rajongók milliói mindkét oldalán az Atlanti-óceán. Legnépszerűbb a második csak a foci. Szabályok és előírások végül formát öltött a huszadik század közepéig. Különösen, lehetséges, hogy rövid választ arra a kérdésre, hogy hány időszakok jégkorong. Három. De ugyanakkor számos jelentős részleteket.

A történelem jégkorong

Általánosan elfogadott szülőhelye jégkorong minősül Kanadában. Senki sem fog megtámadni a fennhatóságát, de meg kell jegyezni, hogy néhány, a középkori holland téli táj ábrázol játék mindannyian szeretjük annyira. Keverd össze semmit lehetetlen. Természetesen ezekben az ősi időkben, senki azon, hogy mennyi ideig jégkorong. Játszott a legvalószínűbb, amíg meg nem fog unatkozni. De az elején a huszadik század népszerű játék tapasztalt komplex evolúció és egyre megszerezte a jellemzői a profi sport minden évben. Betartása nélkül az általános vált az élet számára már nem lehetséges a játékszabályok. Erre azért volt szükség, hogy közös szabályokat és egyebek, meghatározza, hogy hány időszakok jégkorong elegendő, hogy meghatározzuk a győztes. Fokozatosan konvergált a 3. ábrán.

Hány időszakok jégkorong most

Modern rendeletek a jégkorong játék minden ugyanaz a három időszakban. De a probléma az, hogy gyakran nem elég ahhoz, hogy meghatározzák a győztes. És ha a harmadik szabályozási időszak, amikor a hoki játék végén egy döntetlen, a bíró így további időt. Ellenkező esetben, ez az úgynevezett „túlóra”. Az alapszakaszban KHL, az előírásoknak megfelelően, a döntetlen nem lehet. És ha hosszabbításban nem merült fel a győztes, a csapatok cserélt szabadrúgás-lő. Mielőtt a győzelem egyik csapat. Ahhoz, hogy megértsük a játék elengedhetetlen több és mennyit tart időszakra jégkorong. Az időtartama 20 perc „tiszta” ideje. Ez azt jelenti, hogy ha a játékot megállították valamilyen okból, és ez történik alatt elég gyakran, ugyanabban az időben megállt, és a stoppert, és mértük a játékidő. Szünetet között 15 perces időtartamban.

Rájátszás

De a legérdekesebb dolgok történnek az utolsó része a bajnokság, más néven „a negyeddöntőben.” Ebben a lépésben, a játék lesz nagyon súlyosbította és dinamikus. Ez gyakran az eredmény teljesen kiszámíthatatlan. Nem lő a végén a játék nem történik itt. A döntőben válik lényegtelen kérdés: „Hány időszakok hoki?” Ha három alapvető ideig nem tudja azonosítani a győztes, akkor a szám lesz korlátozva. A játék addig folytatódik, amíg az első gól. És bizonyos esetekben ez késik egy nagyon hosszú idő. A leghosszabb a történelem, a Continental Hockey League-mérkőzés került sor a csapatok a „Severstal” és a „mozdony” február 25, 2013. Úgy ért véget a 119. perces győzelem „Severstal” a pontszám 3: 2. És ez biztos, hogy azt jósolják, hogy ez a rekord nem lesz hosszú életű.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.