Sport és fitneszJégkorong

HC „Florida Panthers”: a történelem, a formáció és a jelenlegi felállás

"Florida Panthers" - a hoki szakmai klub, beszél a National Hockey League (Atlantic Division, Keleti főcsoport). A fő klub bázis található az amerikai város Sunrise, Florida.

Története klub előadások

1992 december 10. tulajdonosai jégkorong NHL tett közös döntést, hogy a szám a csapat a bajnokságban, és most klubok a városok, mint például: Anaheim, Miami, részt vehetett a harcot a Stanley Kupát.

Wayne Huizenga - a tulajdonos egy új csapat "Florida Panthers", azonnal elkezdte toborzás. Billi Torrey meghívást kapott a poszt elnöke a klub vezérigazgatója zajlott Tommy Clark, a vezetőedző - Roger Nilson.

Ez az első alkalom a csapat játszott hivatalos meccset 1993 október 6-án soprenikom volt klub „Chicago Blackhawks”, az eredmény - 4: 4. Az első győzelem a játékosok, „Florida Panthers” értek el a harmadik mérkőzés a bajnoki játékosok ellen, „Tampa”, az eredmény - 2: 0-ra.

Ahhoz, hogy elérjük a rájátszásba az első szezonban, amelyet egy csapat a város Sunrise nem volt egy pont.

A következő szezonban már elmúlt, változó sikerrel, a győzelmek száma, miután a veszteségek, és újra egy pont választja el a kimenet a parancsot a fordulóban a rájátszásba, majd átvette a vezetőedző Dug Maklin.

Az évad 1995-1996 kiderült, hogy sikeres legyen, a „Florida Panthers” szerzett 92 pont a szezonban, és nagyon közel van a vezető a bajnokságot, ez vezetett az első sorsolás a Stanley Kupát. Útközben a végső sor „Florida” verte ilyen csapatok, mint a „Pittsburgh Penguins”, „Boston Bruins” és a „Philadelphia Flaerz”, de az utolsó sorozat ellen a klub, „Colorado Avalanche” csapat sikerült nyerni.

Statisztikák 2011-2016 szezonban:

évad

(Év)

A hívott szám pont Alapszakasz Hozam a rájátszásban
2011-2012 94 délkelet Legyőzték a negyeddöntőben a „New Jersey” sorozat 3 pont: 4
2012-2013 36 délkelet nem tartalmazza
2013-2014 66 atlanti nem tartalmazza
2014-2015 91 atlanti nem tartalmazza
2015-2016 103 atlanti Legyőzték a negyeddöntőben a „Aynlenders” sorozat 2-es pontszám: 4

A történelem előfordulása szimbólumok

A logó „Florida Panthers” azt mutatja, Florida Panther, mely még ma is a legritkább faj pumák. Tiszteletére nevezték a klub.

Egy különleges szerepet a megjelenése csapat kabalái játszott csatár Scott Mellabni. A 1995-1996 szezonban, Scott észrevette egy patkány az öltözőben, ami után vett egy botot, és elküldte a rágcsáló az egész tér egy erős öntött. Ez a nap Mellabni küldött az ellenfél kapuja 2 gól. History valahogy vált ismertté a nyilvánosság számára, és a következő játékokat gól Mellabni, rajongók dobta a jégen játék patkányokban.

A szezon végén hagyomány fogott, és a rajongók nem érdekel, hogy ki tervezte a cél az ellenfél kapujába, ők továbbra is dobja a játékok arénában.

A játékosok klub

„Florida Panthers” része az idő 2017-ben (zárójelben jelzik a játékosok száma) az alábbiak szerint: