Sport és fitneszLabdarúgás

"International" visszatérése. Mi az elpusztíthatatlan szellem?

Szó szerinti fordításban az angol visszatérése - «vissza». A mai napig ez a koncepció széles körben belépett a lexikon orosz tizenévesek és gyakran használják a szlenget vagy sport témákban. Így azt mondhatjuk, a visszatérése, hogy ez a meghatározás nem egyértelmű és alkalmazott a környezetben a mai fiatalok.

A „visszatérés” a sportban

Alapvetően a „comeback” használják csapatsportok, amikor az egyik klub a játék során elég messze elmarad az ellenfél, és ezzel egyidejűleg a találkozó a végső győztes. Kommentálva ilyen játékokat, gyakran használt melléknév „hihetetlen visszatérés” vagy „önátadás meglepő és képesek harcolni.” Az ilyen találkozók, amikor reménytelenül vesztes csapat végül kihúzza a győzelem, hogy a játékosok a pozitív hozzáállás, és ezek a játékok csak akkor lehet hatékony, míg a nő.

A szó a „visszatérés” a mindennapi életben

Mit jelent a „visszatérés” a mindennapi életben, meg tudjuk érteni beszélgetések a mai fiatalok. Ők használják ezt a meghatározást, ha akarnak mondani a visszatérését valaki vagy valami. Érdemes megjegyezni, hogy általában az angol nyelvű szavak és kifejezések szilárdan beépült a lexikon tizenévesek és hosszabb lesz használatban.

A legjobb futball visszatérése a közelmúltban

Match Németország és Svédország között a selejtezőkör 2014 World Cup, tartott október 16, 2012, és végül egy döntetlen az eredmény 4: 4, tartalmazta a csodálatos svéd visszatérése. Németek nyugodt és a mért vezető négy gólt a félidőben, és azt feltételezték nélkül túl sok gond, hogy azt a győzelmet. A svédek viszont megpróbálta visszafordítani során az ülésen, és az elérhető pontszám legalább egy gólt a presztízs. Ennek eredményeként az utolsó gólját a leállás ideje 93 perc, és Svédország ért el döntetlent.

Végleges a legrangosabb labdarúgó torna - Bajnokok Ligája - 2005-ben volt egy látványos forgatókönyv. Comeback a labdarúgás ilyen magas szinten - egy ritka jelenség. Ezután az olasz „Milan” a játék az angol „Liverpool”, úgy tűnik, egy jó kezdet nyerni, és miután az első negyvenöt perc tartotta a három gólt, de a brit, hogy, és tartják az őse a futball, mert megpróbálom, hogy mindent nyerni . „Liverpool” az eredmény, és a kapott tizenegyes-out nyeri a trófeát.

2004-ben, két masterovityh klub „Manchester City” és a „Tottenham” az FA Kupa döntőjében. Ez a játék már nagyvonalú, hogy a célok és tartalmazott egy kivételes szépségű visszatérése. Mi labdarúgó az angol szurkolók - nem kell, hogy mondjam, ők a leglelkesebb szurkolók a világon. Azon a napon, a rajongók Manchester éltették reggelig, mint a csapat átvette a mérkőzés, elveszti a három gól az ülés alatt.

Még 2001-ben, a londoni „Tottenham”, és a városban maradt a Manchester és a kiégett a mérkőzés az FA-kupa egy helyi „Manchester United”. Masterovitaya a hazai csapat a meccs előtt, és nem tudta elképzelni, hogy Megengedik három gólt a szünet. Régi menedzsere Sir Aleks Fergyusson első felében a találkozón megjelent Solskjaer valahogy változtatni során az ülés, de a csapat ment a szünet az eredmény 0: 3 mellett a vendégek. A szünet, Ferguson is megtalálta a megfelelő szavakat, és két gyors menetben Beckham az ő segíti vezetett arra a tényre, hogy volt egy hihetetlen visszatérése. Mi történik a lelátókon „Old Trafford” - lehetetlen közvetíteni a szavakat. Végül „United” tartott gyönyörű második felében és a megérdemelt nyert egy tucat 5: 3.

Comeback jégkorong

Tekintettel a sajátosságait a játék jégkorong, amikor a fej jön több, mint foci, gyakrabban előfordul visszatérése. Mi a visszatérés a játék a jégkorong csapat után néhány kihagyott célokat, rajongók tudják, első kézből. Minden évszakban a National Hockey League, az Egyesült Államokban, vagy a Continental Hockey League esetünkben például a visszatérés többször.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.