Sport és fitneszKosárlabda

Klay Thompson: karrier, statisztikák, eredmények

Clay Thompson - támadják "Golden State Warriors" csapat védője. Örökletes a fia legendás kosaras Michael Thompson, aki nem kétszer nyerni az NBA címet a 70-es években a múlt században.

korai években

Klay Thompson 1990-ben született, és gyermekkora óta hozott határozott döntést, hogy meghaladja az apja sikere a kosárlabda. Kezdje a sport karrierje lehet tekinteni, mint 2008-ban, amikor egy fiú, egy bimbózó sport, sikeresen elvégezte a katolikus iskolában, és beiratkozott a University of Washington.

A diák liga Klay Thompson játszott három szezont. Ez idő alatt, a játékos képes volt részt venni a 98 mérkőzést. Az első, a srác esetében meglehetősen átlagos eredményeket. Tehát, ha egy mérkőzés Thompson termelő csapata számára átlagosan 12,5 pontot egy játék. Azonban az elmúlt szezonban az egyetemi csapat teljesítménye javult 21,6 pontot a mérkőzés alatt.

Thompson előrelépés nem maradt észrevétlen a nagy klubok. 2010-ben a fiatal tehetség ajánlottak profi szerződést a vezetői csapat az NBA Golden State Warriors. Már az első szezonban az előadások új partnerekkel játékos irányított 10 mérkőzést egymás után, hogy több mint 20 pontot a kincstár a saját csapata számára.

sport bejegyzések

Klay Thompson - kosárlabdázó, aki a szerző számos feljegyzések a fiatal játékosok, akik úgy tűnik az NBA-ben. Az első jelentős eredmény a játékos a professzionális sport lett sikeres játék ellen, a klub a Sacramento debütáló szezonban. Ezután során negyede Clay tudott toborozni több mint 37 pont. Thompson következő személyes rekord már a harmadik negyedévben, miután rájött, 13 lövés a gyűrű ellenfél egy sorban, 9 közülük három-mutatók.

Már a harmadik évad látszat az NBA Klay Thompson kapott meghívást a nemzeti csapat az Egyesült Államokban. Partnereikkel együtt a többi NBA játékos a klub sikerült megnyerni az aranyérmet FIBA World Championship, amely került sor Spanyolországban 2014-ben. Ez volt a fő lökést a fejlesztési játékából karrierjét. Így 2015-ben Thompson először meghívást a mérkőzés NBA csillagok.

A jelenlegi szezonban, Klay Thompson jelölt egy új eredmény. Lövés őr szerzett 41 pont alatt a harc a „Golden State Warriors” ellen „Oklahoma City”. Így egy fiatal játékos biztosította a helyzetét a negyedik kosárlabda játékos az NBA történetében, amely jellemezte nem kevesebb, mint négy tucat sikeres lövés az elődöntőben a rájátszásba. Korábban lehetett csak olyan elismert mesterek, mint Lebron Dzheyms, Dzhordzh Gervin és Dzhulius Irving.