Sport és fitneszLabdarúgás

Minden győztes az Európa Liga

Európa Liga - nemzetközi labdarúgó torna, amely kerül sor minden évben a klubok között Európából. Ez a második legrangosabb verseny után a Bajnokok Ligája, amelyet először csak 2009-ben felváltó UEFA-kupa. Ennek oka az volt, a formátumot a versenyen, akik képviselik az egyetlen playoff felszállni. 2009 óta, részeként az Európa Liga végeztük elosztjuk csoportokba, majd egy döntetlen a rájátszásba. Ki nyerte a viszonylag fiatal torna? Csak nyolc döntetlen, és a kilencedik folyamatban került sor. Ebben a cikkben akkor megtudja, mi volt a győztesek az Európa Liga az elmúlt nyolc évben.

2009 - "Shakhtar"

A nyertesek az Európa Liga abban az időben volt a különböző országokban, de volt az első ukrán csapat. Az első csere a döntőben az Európa Liga volt a Donyeck „Shakhtar” és Bréma „Werder”. Mindkét csapat volt az Európa Liga befejezése után a harmadik a csoportjában a Bajnokok Ligájában. Már a 25. percben Luiz Adriano nyitotta meg a pontozást, halad az ukránok, de Naldo kiegyenlített meglehetősen gyorsan. Csak a leállás ideje Jadson döntött az eredmény mellett a „Miner”.

2010 - "Atletico"

A következő évben, a Madrid „Atletico”, ami kiderült, hogy gyengébb, mint a „Chelsea” és a „port” a ligochempionskoy csoport találkozott a döntőben „Fulham”, amely kijött egy második helyet a csoportjában, a második csak az olasz „roma”. A telek a játék ugyanaz volt, mint az elmúlt évben. Diego Forlan nyitotta meg a pontozási 32 perc, öt perc múlva Davies kiegyenlített. Ezt csak a hosszabbításban lőtt Forlán kétszer, így a klub a győzelemhez. Mint látható, az első győztesek az Európa Liga úgy döntött, ugyanazon forgatókönyv. De aztán a dolgok egy kicsit változatosabb.

2011 - "Porto"

Harmadik záró volt az első, amelyen részt vettek a ugyanabban az országban. Portugál „Braga” nem volt képes felvenni a versenyt a Bajnokok Ligájában, de elérte a végleges az Európa Liga, ahol ő volt a vár „Porto”. Egy nagyon intenzív mérkőzés, „Porto” elnyerte a minimális pontszám 1: 0 köszönhetően egy célt Radamel Falcao. UEFA Európa Liga kezdett lendületbe, és fokozatosan egyre érdekesebb.

2012 - "Atletico"

2012-ben az UEFA Európa Liga Megvan az első ismétlés diadal. Madrid „Atletico” legyőzte a döntőben a másik spanyol csapat „Athletic” a pontszám 3: 0-ra. Két gól ugyanaz Falcao, aki a múlt év hozta a győzelmet a „Porto”, a harmadik tervezett brazil Diego.

2013 - "Chelsea"

2013-ban megnyerte a tornát először egy angol klub „Chelsea”. Anglia az utóbbi években kezdték elveszíteni pozíciók az európai színtéren, így ez a győzelem a portugál „Benfica” nagyon fontossá vált. Fernando Torres szerezte az első gólt, majd ezt követte a gyors válasz az Oscar Cardozo, és amikor minden készen áll a kiegészítéssel, idő, Ivanovic kihúzott egy győzelem a „Chelsea”.

2014-2016 években - "Sevilla"

A mai napig az ország, ami azt jelenti a legerősebb európai labdarúgó - Spanyolország. „Sevilla” - ez egy klub, amely az egyik legszembetűnőbb bizonyítéka ennek. Az a tény, hogy az elmúlt három évben, „Sevilla” nyerte az Európa Ligát, nem teszi lehetővé, hogy bárki is elviszi címet.

2014-ben tette, hogy a döntőbe ismét a portugál „Benfica”, de ő volt a szerencse újra. A mérkőzés hihetetlenül stresszes, és az idő nagy részében nem szerzett egyetlen cél. A leállás ideje győztes is nem azonosították, és csak egy sor „Sevilla” képes volt legyőzni a portugál büntetés ellenfél, megnyerte első trófeát.

2015-ben találkozott egy másik ukrán klub a döntőben a spanyol klub, „Dnyeper”, aki meg akarta ismételni a történet „Shakhtar”. És a hetedik percben az ukránok vette át a vezetést, köszönhetően a cél Kalinic, de az első félidőben származó Grzegorz Krychowiak és Carlos Bacca engedélyezett „Sevilla”, hogy megelőzze. Azonban a függöny az első félidő kiegyenlített Rotan, és a második felében valóban a nulláról indult. Itt az alkalom, hogy kihasználják Bakka, aki beállította a végeredmény az eredményjelző - 3: 2 támogatja a spanyol klub, aki megnyerte a trófeát a második alkalommal a sorban.

De 2016-ban az utolsó a „Sevilla” kapott még erősebb ellenség, az angol „Liverpool”. Ismét volt egy ígéretes kezdet, amikor Sturridge nyitotta meg a pontozást a mérkőzést. Az első félidő véget ért előny „Liverpool”, de a második felében minden megváltozott. Gameiro célt, és megteszi a Cook hozta „Sevilla” harmadik egymást követő kupa. Azonban, akkor nyugodtan mondhatjuk, hogy az idei nyertesek az Európa Liga más lesz, mint a „Sevilla” vett részt a Bajnokok Ligája és jutott a rájátszásba, elveszíti az angol „Lester” a 1/8 döntőben.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.