Sport és fitneszOutdoor Sport

Rozhkov Sergey: fotó, életrajz

Rozhkov Sergey - ismert orosz Biathlete, világ- és Európa-bajnok, többszörös győztes a World Cup. Az egyik képviselője a csillag a válogatott. A csúcs az ő sikere jött a végén a 90. - az elején a 2000-es évek.

Karrierje kezdetén

Rozhkov Sergey született Murmanszk, április 1, 1972. Az iskola után belépett a sarkvidéki Murmanszk Állami Egyetemen.

A 12 éves lett érdekel sí sport és az idősebb korosztály végre eljött biatlon. 24, tagja lett az orosz válogatott. 1995-ben, az első alkalommal küldött a világbajnokság. Debütálása Rozhkov válik szakaszában Ostersund Svédország az egyéni verseny. Rozhkov Sergey magabiztosan tartja a versenyt az újonc, és véget ér ez a 15. pozícióban.

Már következő indításkor hozta sportoló első találat az első tízben a világ jutott. A sprint Rozhkov veszi a 7. helyre. A látogatás után a másik három szakaszban, Biathlete hordoz összesen 8 futam, és benne van a készítmény az edzői stáb a világbajnokság.

első érem

1996-ban a verseny zajlott Ruhpolding, Németország. Ez az a sportoló vb mutatott szenzációsan sikeres eredményt. A csapat verseny Rozhkov Sergey Leonidovich részt együtt több tapasztalt Viktorom Maygurovym, Vladimirom Drachevym és Pavlom Muslimovym. Ma ez a fajta biatlon távolítani a nagyobb versenyeken. Jellemző a verseny, hogy a távolság egyszer küldi minden sportoló. A célban a vezető és az utolsó csapat a távolság nem haladhatja meg a 50 métert, vagy 15 másodpercig. Ellenkező esetben, a csapat kap büntetést percig.

Orosz csapat a versenyen készült sikeresen, így csak 2 hiányzik. Azonban fehéroroszok lövés teljesen hiba nélkül. Ezért Rozhkov Sergey nyert csak egy ezüstérmet. Végső hátralék összege alig több, mint 32 másodperc.

Az első szakaszban a kupa után vb Rozhkov nyerte első győzelmét. Koronájában az egyéni verseny, jött a célba elsőként.

Azonban a vége a szezon bizonyult kenni. Miután az első győzelem Rozhkov Sergey először jött 50. a sprint, és a következő lépés az osztrák Hohfiltsine lett 45. az egyes faji és 36. a sprint.

Ennek eredményeként, a Rozhkov szezonban volt 13 futam a világbajnokság állása, szerzett 122 pontot, befejező 13. helyen.

kupa győzelem

Következő szezonban Rozhkov töltött kevesebb sikerrel, háromszor, hogy eljusson a dobogóra, a harmadik helyen következetesen. Ez az eredmény egy váltóverseny a Holmenkollen, a csapat verseny Ruhpolding és az egyéni verseny az olasz Antholz. Az eredmények szerint a szezon zajlott 19 Sergey Rozhkov. Biatlon tette sokkal sikeresebbek a következő szezonban. Megnyertem a relé a finn Kontiolahti és kész a szezonban a 10. helyen.

arany csoportban

A legsikeresebb Rozhkov volt a szezon 2004/2005. Majdnem fele a versenyek, ahol részt vett, találta magát a dobogón. Elkezdtem a bronzérmet a relé a norvég Beitostolen.

Rozhkov adták elején 30 futam, az igazság az volt képes nyerni csak egyszer. Victoria kapott Biathlete a sprint az olasz Cesana San Sicario. Hétszer nyert ezüstérmet és 6 bronzérmet újra. Az eredmények szerint a szezon Rozhkov szerzett 656 pontot, egyre ötödik a teljes vb.

Ebben a szezonban, a második csak honfitársa Sergey Chepikova, a harmadik francia Rafael Puare, a második - a német Sven Fischer és megnyerte a nagy norvég Ole Einar Bjoerndalen. Rozhkov teljesítmény ebben világbajnokság volt a legsikeresebb a karrierjét.

Debut az olimpián

Mint minden sportoló, a legfontosabb verseny Rozhkov lesz olimpiai sportág. Ez az első alkalom, hogy ez a fesztivál a sport biathletes nem sikerült 2002-ben. Sport Fórum tartott az amerikai Salt Lake City.

A teljes jogú tagja az orosz csapat volt Sergei Rozhkov. Életrajzában kiegészített egy figyelemre méltó oldal. Hogy egy sportoló az alapstruktúra, Rozhkov kezdődött előadások az egyes versenyen. Ő egyértelműen dolgozott minden határon, nem teszi lehetővé egyetlen hiányozni. Azonban sokkal elismerte a versenyző. Meg kell mondani, hogy a bajnok ebben a sportágban az olimpián, a norvég Ole Einar Bjoerndalen, kétszer nem sikerült eltalálni a célt. Rozhkov, nem kapott semmilyen büntetést perc múlva vette csak a 12. helyen. A kapott lag volt 2 perc 40 másodperc.

Tovább fegyelem vált sprint. Itt Rozhkov minden kiderült rosszabb tett egy szerencsétlen hiba a tűzvonalban, jött a célba mindössze 51 méter. A további folytatását versenyen érmek biztosan nem várható.

Az üldözés a törekvés Rozhkov ment gyorsan, de hibázott az első körben. Ugyanakkor egyértelműen teljesítette a maradék három, képes volt jelentősen javítja a végső helyüket, akár 51-én és 27-ik helyen.

Az utolsó volt a kezdete a relét. Rozhkov futott a második szakaszban. Az első, a parttól bal Victor Maygurov. Magabiztosan eltelt egy szegmense az utat, átadta a stafétabotot a rang Rozhkov vezető, de az az előnye, Szergej nem tudott lépést tartani. Első tette 2 hiányzik a hajlamos, majd egy másik álló helyzetben. Elvesztettem az összes előnyt, és átadta a stafétabotot csapattársa Sergey Chepikova csak 5-én. És Chepikov és Pavel Rostovtsev majd azt is tüzelt nem hibátlan, kimaradt egy dupla 6-szor. Az eredmény - a 4. helyen csapat a relét.

Olimpia Torinóban

Ismét fellép az olimpia sportoló nem 4 év után Torinóban. Ezeket a versenyeket nem a legjobb formában érkezett Sergey Rozhkov. Fényképek sportoló azt mondta, hogy a szezon nem könnyű. A világbajnokság biatlon csak egy dobogós - a második helyet a relét. Ezért az olimpián vett részt, csak egyetlen faj - a tömeges rajt.

Végső Rozhkov kezdeni az olimpián került sor február 25, 2006. Az első két külföldi Szergej telt hiba nélkül, ami nem teszi lehetővé egyetlen hiányozni. Azonban forgatás álló helyzetben, hiszen gyakran előfordul, ő foglalta sportoló. Most az egyszer hiányzott a harmadik és a negyedik tűzvonalban, Rozhkov kizárta magát a lista versenyző a legmagasabb helyen. Ennek eredményeként - csak a 20. helyen késéssel 1 perc 49 másodperc a győztes német Michael Greis.

Rozhkov karrierje véget ért 2008-ban. Az elmúlt szezonban a világbajnokság, töltött csak három futam.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.