Sport és fitneszJégkorong

Szokatlan sport - roller hockey

Gyakran a fiatalok érdeklődnek a szokatlan sport. Vegyük például, roller hockey. Fotók és ez a cikk segít, hogy foglalkozzon vele. Ez azonban nem olyan nehéz. Roller jégkorong - a sport, amely hasonlít a rendszeres hoki, csak ahelyett, hogy a labda alátétet használni itt. A játékos feladata, hogy pontszám, hogy az ellenfél hálójába.

Egy kis történelem

Ez az első alkalom a játék megjelent Angliában a huszadik században. Akkor kezdett játszani a németek. Roller jégkorong kifejlesztett egy nagy gazdasági kapacitása országokban. Jelenleg vannak olyan szervezetek, mint a Nemzetközi Roller Sport Egyesület és az International Federation of korcsolyázás. Ezek a szervezetek a szervezők a világ és Európa-bajnokságokon.

szükséges felszerelés

Ahhoz, hogy játszani roller hockey igényel speciálisan felszerelt játszótér. A legtöbb a hossza 20 x 40 méter, legalább 15 x 35 m. A platform bevonhatjuk aszfalt, beton, burkolólap vagy fából készült táblák. A lényeg, hogy ez volt kerítve felni, ami nem lehet kevesebb, mint 20 cm magas.

Minden játékosnak van szükség, hogy a ruha megfelelően. Kötelező védelem alatt zokni, térdvédőt, kesztyűt és kötést. Kapus speciális párna védelmére láb, vastagságuk pedig 35 cm. A kéz védelme kesztyűt, vastag tenyér. goaltender is visel térd és a kötést. Gyakran egy maszk, hogy megvédje az arcodra.

Roller Hockey - néhány labdát?

Nagyon szórakoztató és izgalmas egy henger jégkorong. A labda használt játék speciális, hogy készül a kemény gumi. Tömeg - 155 gramm, átmérője - 23 cm Gólt lőnek, ha a labda áthalad az ellenfél kapujába sorban ..

Roller Hockey olyan dolog, mint a magas labdát. Tehát minden labdát, hogy miután eltalálja a bot repült 1,5 m vagy nagyobb. Ha repült olyan magas reflexiós üti a kapus, a hibát nem tekinthető. Más esetekben, mint az öntött számít megsértését.

Stick kell fából készült. Magasság 90-115 cm és a súlya nem több, mint 500 gramm.

játék berendezések

A csapat két támadó, egy kötőanyag, egy kapus és egy védő. Továbbá, a padon kell ülnie egy kapus és két játékos helyére. Cserélje a játékos bármikor a játék során, vagy a szünetben. A lényeg az, hogy az új tag lehet kezdeni a játékot csak akkor, ha a lecserélt elhagyta a területet.

A játékban két félből, egyenként 20 percig. Egy kis szünetet - 10 perc. Azt is hozzá lehet rendelni a további időt, ha ezt a játékszabályok. Az első extra időszak tart 2 percig, a második hosszabb - 4 perc. A játék addig folytatódik, amíg az első gól.

A játék nagyon hasonlít a szokásos jégkorong. A sportolóknak meg kell mozgatni nagyon gyorsan összeszerelhető, hirdetmény minden mozgását az ellenfélnek. Ebben a játékban a vonat a has, karok és lábak.

Fontos, hogy a sportolók játszanak együtt. Ha minden játékos fog tenni, ami neki tetszik, ez nyer csapata sosem elérni. A csapatban mindenki betölti a szerepét, de a végén minden együtt dolgozni.

Minden játékosnak, hogy mozognak a hengerek. Ahhoz, hogy forgatni, és kapcsolja be nagy sebességgel, csökkentse a sebességet, lassíts. Amellett, hogy képes mozgatni a görgőkön, a játékos tudja, hogyan kell használni a botot, és képesek legyenek, és adja át a labdát, csak így tovább, és dobja be a cél.

Mi bedobás?

Bedobást végzett elején a játék, a játék során időszak, vagy túlórát. Ha a bíró nem tudja pontosan követni a játékot, joga van felfüggeszteni a játékot, és indítsa újra azt a bedobás. Ehhez két játékos az ellenfél egymással szemben állnak a központ területén. A labda a földön, a klub vetekszik a 20 cm-re is. Miután a sípot, kezdődhet a játék. Itt minden játékosnak meg kell mutatni a sebesség és a mozgékonyság, hogy tartsa a labdát.

Csakúgy, mint a rendszeres játék, a bíró kijelölhet egy szabadrúgással vagy büntetőrúgás. Ez alatt a sztrájk játékos mögé a középvonaltól. Kapus álló cél, a játékos, aki tesz csapást - a jel a büntetőrúgás.

Megsértése miatt a bíró eltávolíthatja a lejátszót, 2, 5 vagy több percig. Bizonyos esetekben, amikor ott volt egy durva megsértése a szabályokat, a bíró eltávolítani a játékost a játék befejezéséhez. Kizárt játékos nem kell cserélni. Ebben az esetben a parancs marad kevesebb játékos, és ez még sebezhetőbbé válik.

A játék figyeli a bíró. Egy főnök, aki együtt a játékosok mozog a játékteret, és biztosítja, hogy nincsenek megsértését. A másik kettő a kapunál. A célok emelik a zászlót, ami azt mutatja, hogy a labdát a hálóba. Mindenesetre viták, a bíró adhat tanácsot, vagy kérjen egy élő videó a mérkőzés. Idővel, a játék néz bíró időmérők. Úgy vélik, hogy mennyi ideig tart a játék, meddig tartott, és megáll a hosszabbítás.

Ahhoz, hogy megtanulják, hogyan kell játszani görgő jégkorong, szüksége van egy csomó időt. Először meg kell csak lovagolni a görgőkön, majd megtanulják a különböző technikákat a futás. Akkor lehet kezdeni, hogy korcsolyázni a botot és a labda, meg a játékszabályokat. Amikor a főétel befejeződik, és a hallgató kezdi folyékonyan beszél egy bottal és egy labdát, akkor lépni a nehezebb gyakorlatok. Ez egy másik formája a támadás és védekezés, harping, megtévesztő manőverek.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.