Sport és fitneszHarcművészetek

Varteres Samurgashev - legendás orosz birkózó

Varteres Samurgashev egy profi orosz görög-római birkózó. Hosszú karrierje során ő nyerte nagyszámú elég tekintélyes trófeát. Birkózó nagymértékben hozzájárult, hogy a fejlesztés a sport Oroszországban. Samurgashev is még többet pályafutása, ha nem a kár és az igazságtalanság a bírók.

Kezdés sportok módja

Varteres Samurgashev született szeptember 13, 1979, a város Rostov-on-Don. Valteres, mint tudjuk, jön egy örmény család. Ebben a nemzet sok éven át a harc nagyon népszerű a fiatalok körében. Samurgashev nagyon hamar elkezdtek járni osztályok ebben a sportban. Az első edzője Suren Kazarian. Ez bimbózó sportoló már korán jó eredményeket. Varteres Samurgashev különbözött a szorgalom és a fegyelem. A 90-es években, amikor először jött a junior válogatott. Varteres elérni az első nagy győzelem az európai bajnokság közül juniorok. Ő magabiztosan nyerte meg mind a riválisait. Már a következő évben a harci folytatta győztes módon a Junior Világbajnokság. Ezután Varteres kezdett élénk érdeklődést mutat szakemberek a sport világában. Mindenki megértette, hogy a jövőben várta a nagy győzelem.

Előadások, vezető beosztású

1998-ban egy fiatal Varteres Samurgashev először nyerte meg az orosz bajnokságot. Ezt követően, fokozatosan kezdett vonzani a nemzeti csapat az országban, ahol sok volt a jól ismert birkózó. Első győzelmét a felnőttek körében Samurgashev sportoló nyerte meg a világbajnokságot Moszkvában. Utána volt a fő versenyző a válogatott, hogy részt vegyenek az olimpián Sydney-ben. Ott, a módja annak, hogy a végső kellett megküzdenie sok híres sportolók, akik a múltban nyert rangos versenyeken. De Samurgashev jól felkészült a versenyre. Ő magabiztosan verte az összes harcosok találkozott útban a végső. Ott várta a találkozót a jelenlegi olimpiai második helyezett Juan Luis Maren. A kubai sportoló nagy tapasztalattal játszik a nagyobb versenyeken. De győzelem az utolsó nyert a fiatal orosz vadászgép Samurgashev Varteres Varteresovich.

Az átmenet a középsúlyú

Miután megnyerte az olimpiai bajnok Samurgashev úgy döntött, hogy egy könnyű az átlag. Nem minden harcos mer hogy egy ilyen lépés a karrierjében. Azt varteres azonnal szembesül a tisztességes versenyt. A világ- és Európa-bajnokság, megnyerte a bronzérmet. Két vereség nem tört harcos egy sorban, és ő továbbra is jár a középsúlyú. Az athéni olimpián Varteres Samurgashev folyamatosan szerzett 3 győzelem. Minden szakértő és a szurkolók voltak abban, hogy ő fog játszani a végső csatában. Azonban az elődöntőbe, a sokak meglepetésére, a kevéssé ismert birkózó elveszítette Uzbeks Alexander Dokturishvili. Miután sértő vereség Samurgashev magabiztosan nyerte meg a svájci Reto Bushehr és bronzérmet nyert az olimpiai játékok. Orosz birkózó volt ideges, hogy mi történt. Emlékezett mindent, ami történik az olimpián, az úgynevezett vereség az utolsó a leginkább sértő pályafutását.

Folytatás karrier

Varteres Samurgashev akinek fotó volt a sok közül sportrajongók, hogy a meghibásodás után az olimpián kezdődött képzés a bosszú. 2005-ben nem volt egyenlő a világbajnokságon. És a következő évben, magabiztosan nyerte az Eb, tartott Moszkvában. A pekingi olimpiai játékok Samurgashev nyerte az első 2 harcol. És akkor a negyeddöntőben így Peter Baci. A harc után, volt egy botrány. Ennek oka az, hogy a megszüntetés a pontozóbíró birkózó Oroszország beavatkozását követően alelnöke FILA Mario Saletnika. Az orosz csapat panaszt aktus elleni Saletniga, mivel azok ellentétesek a versenykiírást. A következő évben, sportpályát talált az intézkedések a lasagna Saletniga inkompetens. Azonban az eredmény egy harc senki felül.

Sérülés és a befejezése a szakmai karrier

Minden sportrajongó figyeljük harcos küzd, mint Varteres Samurgashev állampolgársága lehet meghatározni megjelenése. Aki a következő olimpiai ciklusban miatt szakadt félbe egy súlyos sérülés kapott 2009 júniusában. Az intenzív orvosok diagnosztizálták egy törött állkapocs. Varteres sokáig kimaradt a sport. Visszaállítása után a birkózó már nem volt, mint ő maga. 2012-ben Varteres Samurgashev pankrátor hagyta ott kézjegyét a történelem a világ sport, véget ért a karrierje. De ő visszavonult a sport. 2012-ben, az utolsó legendás birkózó című Birkózó Szövetség Rostov-on-Don. 2013-ban őt választották a törvényhozó testület a város Rostov.

Magánélete sportoló

Varteres Samurgashev nős, 4 gyermek. Befejezése után szakmai pályafutását, látta több gyermekük. Házas sportoló 2009-ben. Varteres Samurgashev, akinek a felesége határozottan támogatta férje során felkészülés a versenyre, az esküvő évben szült neki egy fiút, majd újabb 3 fia. Varteres idősebb testvérek is profi sportolók. Rafael, valamint a híres öccse, részt vett az orosz és nemzetközi versenyeken. Otthon Varteres egyenesen egy bronz emlékmű a győzelem az olimpián.

Varteres Samurgashev köszönhetően a kitartás és fizikai adatok vált legendás harcos, aki elnyerte az összes lehetséges díjat. Otthon, ő remek tisztelik és szeretik a helyi lakosok.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.