Hírek és társadalomHírességek

Derek Redmond életrajz és fénykép

Sokan emlékeznek a bajnokok a világ, az olimpiai bajnok, de néha lehet hirtelen, nem túl kellemes helyzet, emlékeznek sokáig. Ma lesz egy személy, egy jogi aktus, amely bizonyítja, hogy a legfontosabb dolog, tényleg, nem nyeri meg a versenyt. Derek Redmond, a brit sportoló, aki lett a hős a nyári 25, az olimpiai játékok Barcelonában 1992-ben, de nem az a tény, hogy ő nyerte meg, vagy megdöntötte a világrekordot. Ebben az esetben, hogy még a tulajdonos a gránit szív elérést szövet, hogy törölje a könnyek.

életrajzi vázlatot

Derek Redmond (sportoló életrajzát nem más fülbemászó tényeket, de ez nem akadályozta meg abban, hogy meghódítsa a szívét sok) született szeptember 3-án, 1965-ben, a város Bletchley (megyei Buckinghamshire, Egyesült Királyság). A szülők - a leszármazottai nyugat-indiai bevándorlók. Kultúra a keleti, mint tudjuk, egy kényes kérdés. És bár ma a Nyugat magasztalja a talapzat vagyonát, de van egy kultúra, nem kötik időbeli, helyét, körülményeit. Derek szintű oktatás az iskolában a Road (Nordhemtonshira), ahol ma már a tiszteletére nevezték el a többcélú sportkomplexum. Gyermekkora óta szerette a sport, különösen az atlétika. Szakterülete a sprint.

Az első sikereket a sportban

Amennyiben nincs elég sebesség során belépő a minőségi állóképesség és a taktika. Távolság van, hogy a köreikben sportolók hívják a „vad sprint” - 400 méter. Ez ebben a formában a sportok királynője Redmond Derek és csiszolják tudásukat. És a 80-as sportoló a tíz világ legjobb sportolók ebben a versenyben. 1985-ben, Derek meg egy új nemzeti rekordot az Egyesült Királyságban a 400 - az eredmény 44,82 másodperc. Egy kicsit később, egy honfitársa Roger Black kiválasztott címet a legjobb futó az ország egy kört körül a stadion, de Derek 1987 visszatért a nemzeti címet, javítása ideje 44,50 másodperc. Derek volt tagja a válogatottnak relé 4 x 400 m. Ők nyertek az Eb 1986 Stuttgart (NDK) nyerte meg a Nemzetközösségi Játékok (négyévente kerül sor), Róma, ők voltak a második az 1987-es világbajnokság.

Győzelem és vereség

Minden álmodott, míg Derek Redmond - az olimpiai játékok Szöulban. De az első fordulóban a verseny, a sportoló miatt nyugdíjazott Ahila károkat. Derek Redmond nem adta fel, ment keresztül nyolc különböző műveletek, sok fizikai kezelést. Visszaállítása testét, ismét gyorsabban futott. Az 1991-es vb-Tokióban (Japán) Derek Team UK csapatunk sikerült nyerni az olimpiai aranyérmet a relé 4 x 400 m. Megmutatták a második alkalom a történelemben, meghaladva ezzel a legfélelmetesebb ellenfél a csapat amerikai csapat. Arany csapat állt Roger Blake, John Regis, Chris Akabusi (Derek Redmond fut, akkor a második lépés).

Az olimpiai játékok Barcelona

Minden jól ment, mivel lehetetlen, a karrier csúcsa, a globális siker. Ott csak egy sikerült meghódítani csúcs sportoló - egy olimpiai érem. És a következő évben, így a lehetőséget, hogy Derek. Hot Spanyolország találkozott a világ sportolóinak 1992-ben Barcelonában. Derek Redmond volt a leggyorsabb az első fordulóban a verseny a női 400 méter, megnyerte a negyeddöntőben, és ez ment az olimpiai érmet. De a sors más tervei voltak. Emlékszel a rajongók az atlétikai bajnok, olimpiai bajnok, világbajnok? Kétséges. De az esemény lezajlott az elődöntőben versenyen 400 méter a 1992-es olimpián Barcelonában marad örökre írva a történelem sport.

A tragikus baleset

Derek Redmond gyorsan futott, hogy a győzelmet a versenyen, és most, miután 250 méter, ő hirtelen lelassult. Hopping az egyik lábát a tehetetlenség, tartja a hátsó felületén a jobb lábát, Derek, vonagló a fájdalom, sőt, le, lehajolt az egyik térdét a pályán, és lehajtotta a fejét. Mi folyik a fejében, nehéz elképzelni. Tervek a győzelem az olimpiai ismét megszakította a második alkalom pályafutása. Derek Redmond másodpercek alatt szoros orvosi személyzet egy hordággyal. Utalva a sérült sportoló ül a pályán, akkor állítsa ki neki, és vegye el az érintett a csatatéren. De Derek Redmond adta az utat a tisztiszolga, felállt, és egy lábon ugrálnánk, úgy döntött, hogy vessen véget a karrierje utolsó a távolban. Ez az olimpia, ahol az egyik rész - ez méltóságát. Ő kapta meg a lehetőséget, hogy képviselje a szépség és a sebesség a futás, sport általában, atlétika, ország, edzők, a családok, és nem jött le a verseny, és a fájdalom (szakadt popliteához ínszalag) folytatták, ugráló egyik lábát, támogatása kéz jobb láb, úgyhogy ő nem húzza, mert uncontrollability.

Apa jött a támogatás a fia

Ismét a bíró a távolból próbál meggyőzni, hogy befejezze a versenyt, ismét hullámzó, Derek közeledik a célvonalon. Ismét egy kéz megérintette a vállát, lesütve ki hallott egy ismerős hang - „Fiam, akkor nem teheti meg.” Nehéz elképzelni, hogy hány sor védelmi kellett mennie az apja Derek, hogy a futópadon fiát. A sportoló nem tudta visszatartani a könnyeit, látta apját, a fájdalom és a szégyen, hogy nem tudta megfelelően fejezi be kedvenc távolságot. „Meg kell csinálni!” - ismétli az apja fia. „Akkor csináljuk együtt!” - mondta az apja. És így is történt, amit senki sem várt, Derek Redmond és az apja közeledett a célvonalon. Csak ezután elengedte Derek apja befejezni a saját utolsó történelmi versenyt. Minden 65 000 néző a stadionban kapott egy állandó ováció kivitelben sportoló. Bár Derek Redmond kizárták a verseny, mivel a szabálysértés (használjon külső segítséget a pályán, vagy ásó a következő műsorszám), de ez nem volt fontos. Igen, ez volt az utolsó verseny Derek Redmond, de mit tett ő és az apja, méltó egyéni érmet nem adják, de ezek oda minden. Olimpiai Bizottság alapján ebben az esetben készített motivációs szlogen bemutatásához videó az olimpia: „Az erő kiszámítása kilogrammban másodpercenként, de nem tudja mérni a bátorság.” Minden újság írt többet erről az elődöntőben, mi van a versenyeket fejezetek - az „emberiség győzelmét a 1992-es olimpián!”. Szponzorok aláírta hirdetési szerződést Derek Redmond, és úgy tűnt, a 2008-as film „Visa” és a „Nike”. Szintén ez videomoment szerte a világon, és még mindig motiváló görgőt a sportban, az üzleti és a mindennapi életben sok ember számára.

Élet a nagy idő sport

Két év után a kezelés Dr. Derek Redmond adta a döntés, hogy ő soha nem lenne képes futtatni a gyors és előadások kell befejezni pályafutását atlétika. De a támogatást apja, Jim (ami január 10, 2012 hordozására van kijelölve az olimpiai láng) Derek folytatta tanulmányait egyéb sportok. Játszott a kosárlabda a helyi klub, elnyerte a „játékok Gladiators” otthon, és később a bíró. Volt egy kommentátor „Eurosport”, ő vezette a kosárlabda show televízió, részt motorversenyzés. Ma ő társtulajdonosa „Superbike” parancsot. Részt vesz konferenciák és azt tanácsolja a fiatalabb generáció a futók. 1994-ben Derek Redmond játszott esküvői olimpiai ezüstérmes úszó Sharron Davies. A házasság két gyermeke született, de sajnos 2000-ben, a házasság szétesett. 2011-ben, Derek újraházasodott, hogy Marii Yeyts.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.