Hírek és társadalomHírességek

John Higgins: életrajz, tények az élet, fotók

Az egyik legjelentősebb és legismertebb képviselői a snooker John Higgins. Játékos Életrajz kezdődött a kisváros Wishaw, ahol született május 18, 1975. A Scot megnyert egy nemzetközi engedély és lett profi játékos 1992-ben.

Együtt más, hasonlóan neves brit Ronnie O'Sullivan, belépett a világ elit fajták snooker - snooker. Első győzelmét 1994-ben történt, amikor az utolsó verték Deyv Harold. Azóta karrierje elkezdett gyorsan fejlődik.

Karrier Scotland „varázsló”

Az első két szezonban pályafutása, John töltött meglehetősen szerény. Bejelentette magát a torna Grand Pri, ami szenzációsan megnyerte az első helyet. Ebben a híres játékos nem hagyta abba, és a következő szezonban nyert két címet, és a British Open Nemzetközi Nyílt. Ezek az eredmények lehetővé tették a Scot hogy 11. helyen a rangsorban a világ snooker.

A szezonban 1995-1996 John Higgins továbbra is azt mutatják kiemelkedő játék. Ő trófeagyűjtemény pótolták kívül több cím: German Open Nemzetközi Nyílt. Ő lett a negyedik döntős a világ bajnokság és magabiztosan található a második sor a minősítés.

Évad 1997-1998 volt a legsikeresebb a Scot karrierjét. Higgins volt döntős 8 rangsor versenyeken. Most már csak a világbajnokságot, ahol nem volt ismert, nagy sikerrel. A sikeres kombinációja körülmények vezethet a játékos dédelgetett álom. Ehhez Stiven Hendri kellett elveszíteni az első fordulóban a verseny, és John, hogy a trófeát. Ennek eredménye, hogy végre a feladatot, és az első helyet a rangsorban.

Nagy emelkedés és gyors csökkenése

A 1998-1999 szezonban Dzhon Higgins nem tudta megvédeni a címét. Azonban a játékos volt az első sorban, mivel a nyereség több nagy versenyek: The Masters, China International, UK Championship Snooker.

A következő szezonban nem volt olyan sikeres a mester karrierjét. Az egyik versenyen, ő szerezte a legtöbb pontot egy játék. Első maximum szünet 147 pontot rögzített a Nations Cup, majd Irish Masters versenyt. Higgins nyerte meg a trófeát néhány díjat versenyek Welsh Open, Grand Prix.

Az 2000-01-es John csökkenni kezdett. Eleinte minden jól ment, és legyőzte a döntőben a brit bajnokság jeles Mark Williams. Azonban a Grand Prix, megállt részt, mert az esküvő. A Nations Cup mérkőzés kikapott Ronnie O'Sullivan és leesett a harmadik helyre a világranglistán.

Annak ellenére, hogy az alacsony szintű a játék a következő két szezonban, John Higgins sikerült, hogy maradjon a legjobb öt legjobb snooker játékos.

A magas szintű készség - az első helyen a rangsorban

2005/06 a skót visszanyerte kiváló játék formájában. A verseny Nagydíj, ő elsöprő győzelem az örök rivális Ronnie O'Sullivan. Ugyanakkor, John állított több rekord: 4 száz sorozat és 494 fut lőtt.

A brit bajnokság kevésbé volt sikeres Higgins. Elvesztette az 1/8 döntőben ellenfele Ken Doherty, de elnyerte a „Wembley” versenyen. A Malta Cup versenyt egy játékos eléri a végleges, de vereséget szenvedett.

A Welsh Open versenyen tapasztalt mester elveszti a 08/01 döntőbe. Match China Open végződik a Scot végső veresége Mark Williams. Ő volt az egyik kedvenc a világbajnokság 2006-ban. Ahhoz azonban, hogy az általános meglepetést sok szakértő, átadta helyét az első fordulóban a verseny Mark Selby. Ennek ellenére, snooker játékos John Higgins sikerült visszaszerezni az első helyet rangsor.

Instabil játék, kiábrándító ventilátorok

Skót szurkolók „varázsló” várható, hogy legyen, mint a sikeres teljesítmények a szezon előtt. Azonban John nem kérjük őket, és csak a csalódást. Részt vett a versenyben Észak-Írország Trophy, ahol elvesztette a 1/8 döntőben a kínai játékosok. Ezt követően nem sikerült megvédeni a címet a verseny „Nagydíj”.

A brit bajnokságot Higgins teszi a felső osztály és elérte az elődöntőbe szakaszban. De elvesztette a győztes Peter Ebdon. Ezután a tapasztalt mesterek csökkenni kezdett. Nem sikerült az első fordulóban a versenyek Welsh Open és a Máltai jutott. A China Open versenyen, a Scot nyomja meg a 1/4 döntő, vesztes ellenfele közeli munkatársa Grammy Dott.

A rangos verseny Sheffield, Dzhon Higgins nem volt a kedvenc. Mindazonáltal sikerült rehabilitálni a rajongók, és nyerni egy trófeát.

Világhírét - az első nagy siker

1998-ban a skót vett részt a világbajnokságon. Ő az első alkalom pályafutása elérte a végleges, és kikapta a győzelem szempontjából a Mark Selby molodogoi. Az angol jogosult, és megmutatta felsőkategóriás játék. Azonban ellenfele megmutatta igazi készség és az akarat nyerni. Ennek eredményeként, a „mágus” ünnepelte sikerét.

Ő lett az első győztes a világbajnoki címet 1998-ban, amikor még csak 23 évre előre a mutató két briliáns játékos, a Williams és O'Salivanna. 9 évvel később megnyerte a második trófeát a bajnokság.

2007-ben, a jogosult a tiszteletbeli címet „tagja a Rend a Brit Birodalom” Dzhon Higgins egy interjúban elismerte, hogy az esemény vált az egyik legfontosabb az életében, a szülés után a gyermek.
A következő szezon még sikeresebb a tapasztalt játékos. Ő volt a győztes a verseny „Grand Prix”, és megkapta a harmadik címet. A rangsor snooker játékos, aki befejezte 4., és egy évvel később a vezetője.

A díj vesztegetés

2010 áprilisában, a skót játékos, valamint az ő menedzsere jelen az üzleti találkozón. Egy befolyásos üzletember felajánlott Higgins és Mooney tartsa a rendezvénysorozat a snooker szerződéses alapon.

Abban az időben, a 3-győztes a világ címet úgy döntött, hogy elfogadja a csábító ajánlatot, és végezzen a szerződéses játékokat. Ennek eredményeként John kellett adni néhány képkocka. A teljes összeget a vesztegetések elérte a 400 000 dollár.

Belső vizsgálatot követően Higgins lett függesztve a versenyeken való részvétel a snooker. Azonban a tapasztalt Scot úgy döntött, hogy cáfolni a vádakat, mondván, hogy a teljes szakmai karrier, még soha nem szándékosan kimaradt.

A határozat szerint a független bíróság, a játékos kapott egy pénzbírságot és féléves eltiltást, és a menedzsere egész életen át tartó felfüggesztés snooker.

Vissza a játék

Visszatérve a szuszpenziót, John nyert néhány versenyek. Kettő közülük a legrangosabb: UK Championship és a világbajnokságon. Scot továbbra is kimutatta a magas szintű snooker. John Higgins, akinek életrajza közvetlen bizonyítéka tehetségének, „Kiagyalt” legyőzni még ETPC-5. ETPC-6 nem megy olyan jól neki. Ő elérte a végleges, de elvesztette a későbbi győztes, Michael Holt.

British Championship John töltött magas szinten, és találkozik a döntőben Markom Uilyamsom. Természetesen a találkozó a játékos elismerte az eredmény 2: 7 és 5: 9. De a legnehezebb mérkőzés, Higgins tudott nyerni. Ez a cím volt a harmadik pályája.

A február torna Welsh Open, ő érte el a döntőbe, és kapott egy trófeát, legyőzve Stephen Maguire a teljes pontszám 9: 6. A következő hónapban, a Scot érvényesült is a versenyben Hainan Classic.

Kívüli élet snooker

Még négy világbajnok John Higgins joga van a magánélethez. 2000-ben tett hivatalos házasságot barátnőjével Denise. Az évek során három gyerekük volt: a lány, Claudia, a fiúk és Oliver Pearce. Ezen kívül ő mindig próbál részt venni a labdarúgó-mérkőzések a kedvenc csapat „kelta”.

2006-ban, a vereség után a döntőben a Malta Cup, John kiesett a gépből, mert a szélsőséges mérgezés. Azonban készül a következő versenyre, és világhírre a Crucible, a játékos képes volt lemondani az ivást.

2011-ben, Higgins történt tragédia. Apja meghalt rákban. Ez szinte mindig kíséri a fia az összes globális versenyen.

Az első sor a rangsorban, megnyerte a Brit Bajnokság

Az éves brit torna döntőjében Scot találkozott Markom Uilyamsom. John Higgins (lásd alább fotó) volt beállítva, hogy nyerjen.

A döntőt a walesi mutatott alacsony szintű a játék. Az elődöntőben, megmutatta a karakter és a győzni akarás. Azonban volt egy utolsó, nagyon szerencsétlen neki. Összesen eredménye 9: 5, ha a Scot megtörte a játék során, és nyert 22 trófeát az ő egész karrierjét, mint egy profi játékos. Belépett a kohorsz nagy snooker játékos, nyerni több mint két UK Championship.

John Higgins továbbra is örömet rajongóinak tehetséges játék. Annak ellenére, hogy enyhe csökkenés, akkor továbbra is azt mutatják a magas szintű készség. Abban a pillanatban, ez található a 6 világranglistán. Skót „varázsló” a Wishaw örökre lépett a történelem, a népszerű játék.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.