Gael Monfils: Életrajz és tenisz karrier

Gael Sebastien Monfils született szeptember 1, 1986 Franciaországban. Úgy nőtt fel a sport család, a korai gyermekkori szerette a kosárlabda. Ez egy hobbi volt nagyon hasznos tenisz karrierjét: mesteri sportoló egy teniszütőt.

Apja, Rufin egykor Franciaországba költözött a tengerentúli megye kelet-karibi Guadeloupe. A múltban volt hivatásos labdarúgó, és mindig cseppentve a szeretet a sport, hogy a fiát. Mielőtt a fiú között kellett választania a labdarúgás és a tenisz karrierjét. Monfis Gael választotta tenisz. Sylveth anya - natív Martinique. A család két gyermeke, az öccse Gael van Derip.

Kedvenc hobbija a teniszező sétál játékok között és a képzés. Szívesebben járni, zenét hallgat, a kedvenc stílusa R & B- Szerelem kosárlabda nem fakult a korral, és játszott szívesen a szabadidejében Gael Monfils. Magánélete általában marad a színfalak mögött.

érdekes tények

Tenisz játszott egy kis szerepet a filmben Martin S. Gael természetesen szerepet játszott a csodálatos teniszező, vagyis önmagát. A szerepe egy sportoló I megbirkózott nagyon jól, mert nem volt szükség, hogy kitaláljon valamit. Gael Monfils tette, amit tudott a legjobban - teniszezni.

az út elején

Francia sportoló jöttek pályafutását 2002-ben, és két évvel később ő lett a vezető között juniorok, nyert három a négy tornán. Következő Gael nyerte az ITF Futures. Aztán menet lendületre, és már indul is az ATP Tour eseményeket. Hála a győzelem, Gael Monfils ki a negyeddöntőben, ott sajnos utat ad a másik francia profi teniszező Richard Gasquet. Szintén 2004-ben a szervezők a verseny Masters Gael vegyen részt a versenyen, már van egy sportoló legyőzte a 2. fordulóban az ausztrál profi teniszező Lleyton Hewitt.

Győzelem és vereség

A valódi teljes évad Monfils játszott 2005-ben az ázsiai-csendes-óceáni túra. Az osztrák bajnokság, akkor indul a Grand Slam tornák. Könnyen elérheti legfeljebb csak a 2. fordulóban. Telén abban az évben, a sportoló nyer ATP Calenger. Később Gael nyerte a torna Tunéziában. Ez az eredmény jelentősen növeli a helyét a rangsorban. Most belép az első száz ember!

A francia nyílt tenisz játékosnak sikerül megnyerni a címet. Ez a győzelem felveti a játékos minősítés már annak 46. helyen. Később az ősszel Gael sikerül elérni a döntőbe, ahol sajnos ő utat ad méltóságot amerikai profi teniszező Endi Roddiku, aki a harmadik játékos a világon.

Az egész szezonban Gael Monfils ér hihetetlen eredményeket, és emelkedik a rangsorban a több mint kétszáz lépést, rangsorolt harmincadik helyen a Top 50. Ez keres csaknem félmillió dollárt.

egy sor szerencsétlenség

Jövőre a tenisz kezdődik elveszíti az első világ ütő, egy svájci profi teniszező Roger Federer. Ezután a sportoló mozog ugyanabban a szellemben. Monfils nem megy túl az első fordulóban a francia nyílt csak sikerül elérni a negyedik fordulóban. Aztán a londoni verseny Gael jön a negyeddöntőbe, de volt, hogy visszavonja a verseny egészségügyi problémák miatt. Az egész szezonban tenisz lesz a hiba, képes volt játszani csak néhány versenyen. Az eredmény az év veszteség volt tizenöt helyen a rangsorban. A 2006 végén, a sportoló vesz 46. helyen.

Nem olyan rossz

2007-ben, Gael Monfils, hogy elérje a harmadik fordulóban az osztrák bajnokságot. Az elmúlt hónapban a tavasz elmegy a végső egy verseny. Útközben a végső teniszező sikerült legyőzni számos erős versenyző. A döntő játékban Gael veszít. A francia nyílt ki a harmadik fordulóban. A következő hónapokban az év továbbra is játszani Monfils Wimbledonban, és eléri a harmadik fordulóban. Sajnos, el kellett hagyja a bajnokságot of America, továbbá egészségügyi okokból, aki nem vesz részt a versenyen, míg a az év végéig.

2008 elején, Gael hagyj Australian Open bajnokságot, mint a közelmúlt sérülések még nem teszi lehetővé a sportoló játszani. Felépülése már sokat késik, de a közepén a tavasz Monfils lesz az első alkalom a szezonban nyerni két mérkőzést, és eléri a harmadik fordulóban. Májusban nyer Challenger tornán. 2008-ban, Gael Monfils érte el a legmagasabb eredményt a Grand Slam tornák. Miután egy sor torna teniszező megsérül vállát, mert amit ő hiányozni Uimbildon. Jól rehabilitálja helyét a rangsorban, és megfogta a tizennegyedik helyen a az év végéig.

2009 tenisz kezdődik a folyosón, hogy az elődöntőben a torna Dohában. A bajnoki Ausztrália Gael bemegy a negyedik fordulóban, és ez a rész a bajnokságban véget neki. A tél közepén Monfils megy az elődöntőben a rotterdami és a döntőben a verseny Acapulco. Ismét voltam sérült, kénytelen volt kihagyni Wimbledonban. Ősszel az első alkalommal négy év, nyerte el a címet az ATP Tour. Ennek eredményeként a teniszező felmegy egy osztással a rangsorban, és rangsorolja 13. lett. Egy interjúban 2009-ben, gyakran szerette beszélve a helyét a rangsorban a Gael Monfils. Életrajza sportoló számos olyan érdekes részleteket a verseny általános és a sport, különösen.

ismét Wimbledon

Jövőre indul a teniszező Brisbane. Végül, annál több időt sikerül részt Wimbledonban, ott jön a harmadik fordulóban Gael. Mivel jó formában, Monfils játszott okos játék Párizsban, az idén kiderült, hogy elérjük a végső. 2010-ben a sportoló felszabadítással mászni még egy lépést a rangsorban, és most elfoglalja a 12. helyen már.

A 2011 első felében, tenisz játékos átadja a végleges Melbourne-ben és veszít. Nyáron részt az elődöntőben több versenyek Halle, Hamburg, majd a végső Washingtonban. Miután a verseny Nizzában, ahol Gael Monfils elveszett, már nem játszik jelentős versenytársa a játékot, mert a térd problémákat. Az év első felében 2016, hogy pontosak legyünk, január 27-én a negyeddöntőbe Australian Open egy erős versenyző találkozik Monfis Gael. Raonich Milosh, a kanadai teniszező, a korábbi negyedik ütő a világ, és játszik a francia megy.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.