Sport és fitneszLabdarúgás

Intercontinental Cup

A modern labdarúgásban vannak sokféle trófeát csapatok, akik küzdenek a különböző szinteken. A klubfociban legrangosabb torna minősül a Bajnokok Ligája, míg a legaktívabb csapat küzd egymással keretében a világbajnokság. Azonban ez a két versenyen nem korlátozódnak a labdarúgás, sokkal több különböző trófeákat, hogy a csapat is kap. És ebben az esetben ez lesz a Intercontinental Cup. Meg fogja tanulni, hogy mennyi ideig tartott, hogy mi a lényege, és akik a leggyakrabban nyert. Ezen felül, akkor megtudjuk, mi az a Strandfoci Intercontinental Cup, és milyen nagy a különbség.

Mi ez

Intercontinental Cup - a verseny tartott 1960-2004 között a két klub. Egyikük volt a győztes európai Bajnokok Ligája, amelyet már említettük, a másik - a győztes a Libertadores-kupa. Libertadores - egy analóg a Bajnokok Ligája, Dél-Amerikában, ahol kiderül, néhány a legerősebb klubok területén a kontinensen. Így az Intercontinental Cup egy rövid verseny, amely egyetlen mérkőzés, és az a bajnokság keretein dől mi futball erősebb egy adott évben, a dél-amerikai vagy európai.

torna története

Intercontinental Cup tartott 1960, de érdemes megjegyezni, hogy az első húsz év során két mérkőzést, de 1980 óta a verseny formában megváltozott, és a csapat kezdett tartani nem kettő, hanem egy mérkőzés. Az első bajnok volt a Madrid „Real” 1960-ban, aki legyőzte Uruguay „Penarol” a teljes pontszám 5: 1. Már a következő évben észrevehetően tökéletlen rendszer. Az első mérkőzés a „Peñarol” elnyerte a portugál „Benfica”, de a második mérkőzés nyerte az uruguayi csapat. Ennek eredményeként, mi volt játszani egy harmadik, döntő mérkőzés, amelynek során a Uruguayans előhúzott egy győzelem. Ugyanakkor három mérkőzést a verseny, ami messze van a legrangosabb - ez már túl sok volt, így a méret és nem tarthatott sokáig. Az első csapat nyerni a trófeát 1980-ban egy új formátum lett az uruguayi „Nacional”, aki legyőzte az angol „Nottingham Forest”.

Az utolsó tulajdonosa az Intercontinental Cup volt a portugál klub „port”, amely 2004-ben legyőzte a kolumbiai csapat „Once Caldas” a szankciókat. A legtöbb című csapat keretében a verseny a három dél-amerikai és két európai képviselője. Ez egy argentin csapat „Boca Juniors”, egy uruguayi csapat „Penarol” és a „Nemzeti” és az olasz „Milan”, valamint a spanyol „Real”. Mindezek a parancsok a történelem, a verseny három alkalommal nyerte meg a kupát.

vége Cup

Már 2000-ben világossá vált, hogy az Intercontinental Cup veszít népszerűsége, és mozog a csökkenés. Aztán ott volt az első sor FIFA Club World Cup, amely képviselői közül nem csak a két legerősebb kontinentális konföderáció. Ennek eredménye, hogy ezen a versenyen szerzett népszerűsége és az Intercontinental Cup megszűnt. Azonban, mint már említettük, ez a verseny nem csak a klasszikus futball. Ez a verseny és strandfoci. Intercontinental Cup ott - ez egy kicsit nagyobb a verseny, és ez megkülönböztetni.

Strandfoci trófea

Mi a különbség az ezen a versenyen, ha jön strandfoci? Intercontinental Cup ebben az esetben teljesen más. Először is, azt végzik nem a klubok között, valamint a nemzeti csapatok az egyes országok között. Másodszor, ez nem annyira jelentéktelen. Éppen ellenkezőleg, úgy vélik, a második legrangosabb után a világbajnokság. Ezek a funkciók egy strandfoci. Intercontinental Cup versenyen viszonylag fiatal, ő végzett csak 2011-ben. Így játszott csak öt alkalommal.

Ki a legerősebb az összes ezen a versenyen, amely a híres strand foci? Intercontinental Cup az első alkalommal nyerte meg a brazil válogatott, megnyerte a válogatott Irán. A második versenyen az utolsó találkozás és Oroszország közötti Tahiti, és az oroszok győztek. Ezek azt mutatták, hogy azok egyike a legjobb nemzetek játszik strandfoci. Intercontinental Cup Brazil ismét nyert, majd Iránban. Mindkét alkalommal a döntőben a csapat játszott az oroszok ellen, akik nem tudták megismételni elérését 2012-ben. Ugyanakkor Oroszország valóban képes lejátszani strandfoci - Intercontinental Cup a következő két évben már nyert az adott csapat. És mindkét alkalommal vereséget szenvedett a brazil válogatott. Mint látható, Beach Soccer Intercontinental Cup nagyon eltér tartott a nagy futball.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.