TörvényÁllam és a jog

Jégkorong szabályokat.

Mindenki, aki játszik jégkorong, a szabályok jól ismertek. Azonban kevesen tudják, hogy az első jégkorong profi csapat alakult tizenkilenc negyedik évben. Ez volt a kanadai csapat, így született a sport elfogadják, természetesen, úgy Kanadában. Jégkorong, amelynek szabályait azonnal telepítve nagyon hamar nagyon népszerű. Már a ezerkilencszázötven huszadik évben szerepelt az olimpiai játékok. Lefektetett szabályok hoki eddigi élvezte az egész világon. Természetesen időről időre tettek néhány változás, de adtak a játék még dinamikusabb, audiovizuális és szórakoztató.

Mint korábban, a játék három időszakokban. Nettó idő mindegyik határozza meg húsz perc alatt. A szünet időszakok között tizenöt perc. Minden periódus kíséri változás a kapu az egyes csapatok. Miután a bedobás a korongot indul a visszaszámlálás a játék, és a játékvezetői síp állítani, ezek a szabályok a játék a jégkorong. A bíró teszi a dobás a korong közötti pálca a két játékos egymással szemben.

Minden csapat a játékosok kezdve 20-25 fő. Ugyanakkor a jégen kell lennie hat fős csapat: kapus öt területen. Azonban a kijelölt hosszabbításban a pályán négy játékos ki öt helyett. Közben jégkorong játék szabályai lehetővé teszi a játékosoknak, hogy cserélje ki, ne csak a szünetek, hanem közvetlenül a folyamatban.

Ebben a sportban meg hagyjuk, és a hatalmi harc. De vannak bizonyos szabályok, amelyek, sajnos, nem mindig tartják tiszteletben. Tilos késleltetni az ellenfél kézzel vagy bottal, könyök, valamint a játékos támadás, aki nem rendelkezik a korongot. Szigorúan tilos a lépéseket. Egyes játékosok szándékosan a szabályok megsértésével, provokáló reakció az ellenfél. Mások azon a tényen alapul, hogy a megsértése észrevétlen marad a bíró.

Ami a hatalmi harc, ezután hagyjuk csak a célterületen, és mivel 1970, hatalom mozog engedélyezettek egész területén.

By the way, a korongot be a játékot különböző módon. A bíró csak tedd a jégmező, és így nevelt golfütő ellenfél. Aztán gyorsan visszaállt a sípszó után félre. Csak egy idő után kezdték dobálni a korongot.

Jégkorong, akinek szabályokat kell betartani, saját rendszerét bírságot. Játékos behatoló általában kiszabható kétperces büntetést. Abban az esetben, sérülés ellenfele ezúttal növeljük öt percig. Megbüntetése töltő játékos a tizenhatos. Vannak úgynevezett fegyelmi eltávolítása, amelyben a játékos eltávolítjuk tíz percig, vagy amíg a végén a játék. Távoli játékos helyett ebben az esetben más és más. Továbbá, a büntetés lehet majd az egész csapat, például az megsérti a létszámot. Ebben az esetben a bírságot szolgálhat bármely játékos a csapatnak.

Ha egy játékos marad csak a kapus egyik egy, és ellene elkövetett szabálytalanságot a játékvezető teljes hatáskörrel, hogy jelöljön ki egy büntetőrúgás, az úgynevezett lő.

Lehet olyan helyzet, amikor egy játékos kijött egy üres kapuba egy-egy vele szemben megsértették a szabályokat. Ebben az esetben a bíró gólt lő, akkor is, ha a korongot, és bement a kapun.

A legtöbb időt a játék döntetlennel zárul. Aztán ott lehet a hosszabbítás. Ha az eredmény ismét egy döntetlen, a harc kimenetele megoldott egy lövöldözésben - szabad dob. A győztes csapat, egy kiváló ellenfél a gólok száma.

Jelenleg az aktív fejlesztése megszerzett és a női jégkorong, szabályokat, amelyek nem különböznek a férfi, és ő nem elismerni a saját szórakoztató. Női jégkorong is szerepel az olimpiai játékok.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.