Sport és fitneszLabdarúgás

Konföderációs Kupa 2013

Konföderációs Kupa - egy futball-bajnokság, amelyben a nemzeti csapatok versenyeznek több országban. A verseny kerül megrendezésre a FIFA szervezet egy évvel korábban a világbajnokság az országban, ahol tartanak.

Ebben a szakaszban a nyertesek kontinentális bajnokságok harcolni held Szövetsége (CONMEBOL UEFA, AFC, CONCACAF, OFC, CAF), valamint host a közelgő világbajnokság és a győztes a múlt. Azaz, ezen a versenyen a fődíjat harci nyolc csapat.

Ha a győztes a kontinentális bajnokságot is a világbajnok, ilyen esetekben hívja jutott döntőbe a kontinentális bajnokságot. Ez származik a pohár, melyet tartott 1992-1995 Cup of King Fahd szaúdi, és egyfajta bemelegítés, próba vagy a világbajnokság. Minden nem olyan nagy, a történelem, ez a verseny a győztes 5 csapat - ezek voltak csapatok Franciaországban, Dániában, Mexikóban, Argentínában és Brazíliában. Ami a Brazil, hogy megnyerte a Konföderációs Kupa otthon ebben az évben. Jelenleg ez a csapat a jelenlegi birtokosa a fődíjat.

Ebben az évben, a kilencedik a sorban rally tartottak Brazíliában elején június 15-30. Brazília volt a győztes, győztes az utolsó hazai versenyen a spanyol válogatott a pontszám 4: 0-ra. Nagy mértékben hozzájárult a győzelem hozta Fred, aki két gólt szerzett ellen a spanyolok, és Neymar szerezte, aki az egyik cél.

Során ezek az események kellemetlen helyzet: az időzítés a kupa egybeesett a 4. selejtező a World Cup 2014 Ázsiában. AFC (Ázsiai Labdarúgó-szövetség) kérte, hogy módosítsa a dátumot a kupa, de a FIFA úgy döntött, hogy a mérkőzést menetrend fog változni csak a japán, aki megnyerte az ázsiai bajnokságban.

Egy kicsit több információ:

- Megy az utolsó a verseny, a spanyol csapat kapott egy esélyt, hogy menjen be a történelembe, mint a harmadik csapat nyerni a versenyeket között labdarúgó csapat által végzett FIFA: fodboldturneringen az olimpián, Konföderációs Kupa és természetesen a világbajnokság.

- A csapat Tahiti nyertese, a OFC Nations Cup 2012 vett részt a versenyen az első alkalommal.

- Ezen a versenyen az első alkalom a történelemben a futball rendszer automatikus meghatározása a fejek használunk.

Konföderációs Kupa 2013 menetrend játékokat június 15-30.

golden ball

Június 29, 2013 FIFA kezdőcsapat 6 jelöltek a Golden Ball. Az eredmény az volt foglalta után a döntőt a Rio de Janeiróban. Ez volt Neymar. Felperesek: Iniesta, Paulinho, Pirlo Ramos Suarez, Neymar.

Aranycipő

Boot van a legjobb góllövő a verseny, ő szavazott játékos a csapat a Spanyol Fernando Torres. Kupa, ő szerezte 5 gól.

Tüntetések során jutott

Június 15. előtt a verseny kezdete, közel a stadion Rio de Janeiro volt egy bemutatót. A résztvevők tiltakoztak az ellen, hogy egy csomó állami pénzt költöttek szervezési munkát Konföderációs Kupa. Hogy eloszlassa a tömeg, a rendőrség kellett használni paprika spray és könnygáz. Yozef Blatter, a FIFA elnökének, valamint a brazil elnök Dilma Rousseff lefujjolták által elégedetlen emberek a megnyitón a torna.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.