Sport és fitneszLabdarúgás

Remélem "Zenith" - Yevgeny Chernov

Yevgeny Chernov - egy fiatal orosz játékos, aki játszik a pozíciók egy védő és középpályás. A tanuló a Tomszk labdarúgó most védi a színeket Petersburg „Zenith”.

szibériai karakter

Október 23, 1992-ben született Yevgeny Chernov. Ő született Tomszk, a város messze futball, de a gyerekkori kezdett érdeklődni a sport. Az elhivatottság és kitartás sokféleképpen meghatározták a helyzetbe, amelyben ő játszotta - a központi zónában.

A 17 éves, a Fekete először jött a natív alkalmazás, „Tom” az orosz bajnoki mérkőzés. Ugyanebben az évben, augusztus 13-án debütált az ifjúsági csapat a torna. Rival acél Samara "Wings of a szovjeteknek." Azonban az első palacsinta volt csomós - „Tom” elveszett (0: 3).

A következő évben a csapat megpróbálta „Mostovik-Primorye” Ussuriysk szólva a zónában „Kelet” a másodosztályban, de végül úgy döntött, hogy felfüggeszti Tomszk és kap a gyakorlat az ifjúsági bajnokságban.

Hamarosan a képzésben részt vevő fő csapat.

Mutatkozott be a Premier League

Mivel 2011 Yevgeny Chernov életrajz, amely azután vált drámai változás kezdett esni egy ajánlatot a Premier League-mérkőzés. Azonban az első megjelent csak 2012-ben.

Ez történt április 27-én. „Tom” megpróbálta fenntartani lakóhely a Premier League, és a rivális - perm „Amkar” - volt az egyik vezetője a harcot a 8-16 helyen. Chernov megjelent a pályán 80 perc helyett Nikity Bazhenova, de befolyásolja az eredményt a mérkőzés nem a találkozó véget ért a döntetlen (0: 0). Az eredmények szerint a szezon „Tom” elhagyta a labdarúgó elit.

Az első osztály

Jövőre Evgeniy Chernov tartott Orenburg „Gazovik” szolgáló terület „Ural-Volga” a másodosztályban. A játékos játszott a 19 mérkőzést, ami jelentős 4 gól. Együtt a csapat a szezon végén, hogy megünnepeljük a visszatérés az első osztályba.

A következő csapat középpályása lett Dzserzsinszkij „vegyész”, beszél az első osztályba. Itt is játszott kölcsönben. Rövid idő alatt vált az egyik legfontosabb játékos a központi vonal, képes volt, hogy segítsen megőrizni a klub tartózkodott az első osztály.

Ennek eredményeként, a játékos „Vegyész” Chernov maradt 2015-ig, amikor a csapat még mindig ment a csökkenés az osztályban. Ez idő alatt töltött 58 mérkőzést és szerzett 1 az állás.

2015 Yevgeny Chernov töltött kölcsönben Krasznojarszk „Jenyiszej”. A klub töltött csak fél szezonban -, mielőtt a téli szünet, majd vissza a „Tom”. Ez idő alatt sikerült játszani 18 mérkőzés. Azonban nem sikerült a Tomszk polgárok. 2016-ban Chernov érdekel több klub, nevezetesen a „Krasnodar” és a „Zenith”.

A város a Neva

Januárban írt alá szerződést egy új klub Yevgeny Chernov. „Zenith” először nem úgy, mint egy játékos bázis, bár a játékos utazott az első csapat a táborban Ausztriában.

Ez az első alkalom póló „Zenith” Black hozott egy elleni barátságos meccsen az iraki csapat „Irakban működő”. Chernov ment a pályán a kezdő felállás, töltötte a teljes első felében. A játék nem teljes veszélyes pillanat, és végre véget ért a döntetlen - 0: 0.

A két generációt részt 8 barátságos mérkőzéseket „Zenith” Yevgeny Chernov. Futballista játszott a legtöbb a pályán a játék során ellen, a svájci „Sion” - 62 perc. Ahhoz azonban, hogy segítsen a csapat nem tudta, „Zenith” elveszett 1: 3.

A „Zenith” alapon

Amíg a festék nem bejutni a fő része a pétervári hivatalos mérkőzést játszott a mezőgazdasági klub, „Zenit-2”, amely játszik az első osztály bajnoki vezetése alatt Vladislav Radimov. A parancs Eugene játszott 26 mérkőzést és szerzett egy gólt.

Ahhoz, hogy debütált az első csapatban futballista esett mérkőzések 16/01 döntőben az orosz jutott. St. Petersburg csoport elment meglátogatni a csapat első osztály - FC „Tambov”. Chernov lépett pályára a kezdő felállás és a kiégett pázsit 90 percig.

Védelmében „Tambov” nagy probléma „Zenith” nem jön létre, úgy, hogy a csapat debütáló időjárás nem rontja el. Bár az első felében alakult, és ádáz harc, hogy nyit egy számlát „Zenit” csak a szünet előtt. De a második felében az ülés tambovchane teljesen szétnyílt. Ennek eredményeként, a találkozó véget ért a pontszám 0: 5 az eredményjelző táblán az akciót.

A Premier League-ben a „Zenith” debütált október 24-én Yevgeny Chernov. Fényképek futballista ezen a napon díszített fotó tudósít a mérkőzést. Belépett a területen a kezdő felállás, de a szünet váltotta Artur Yusupov. Pitertsy nyert - 1: 0.

Annak ellenére, hogy a tinta töltött csak a fele, tetszett neki az edzői stáb. A következő mérkőzés megjelent a bázison. És a rivális kiderült, hogy a megbízó személy Eugene - natív „Tom”, amelynek keretében soha nem volt képes bejutni.

És amint képes volt ellenőrizni a termelési tevékenységek. 26. perc: Chernov vágott kivételes hűség lovaglás a kapus, aki átvette a labdát Dziuba vágta a pályán Kokorin, amely egyértelműen ütött. 1: 0. Amíg a végén a játék a pontszám nem változott. Tehát Eugene közvetlenül részt vett a győzelem korábbi klubja.

Minden mérkőzés, hogy egyre rögzített alapján „Zenith” a közeljövőben reméli, hogy lesz egy kulcsfontosságú játékos a csapat, sikeresen vesz részt nemcsak a védelmi, hanem támadó akciók a csapat.

A válogatott

2011-ben, Yevgeny Chernov először idézték a helyét a junior válogatott Oroszország a futball. Abban az időben ő volt 19 éves.

Chernov részt vett egy nemzetközi versenyen a fiúk 1992-ben született, tartott Portugáliában. Debut elleni mérkőzésen a francia, 62 perc, Eugene jött le a padra. Fontos azonban megjegyezni, hatékony fellépés nem sikerült, a találkozó véget ért a döntetlen - 0: 0. Összesen töltött a válogatott 3 játékokat, míg a nemzeti csapat már nem hívják.

Ma, az Advent a fő vezetőség Stanislav Cherchesova esély akkor jött mindenki számára.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.