Sport és fitneszTenisz

Svetlana Kuznetsova: tenisz, család, személyes élet és hobbi

Kuznetsova Svetlana Aleksandrovna - kiemelkedő teniszező, győztes különböző versenyeken Grand Slam. Megtiszteltetésnek mester a sport Oroszországban.

Svetlana Kuznetsova: életrajz

Született jövő bajnoka június 27, 1985, St. Petersburg családi sportolók. Gyermekkora óta Svetlana cseppentve a szeretet az egészséges életmód. Minden reggel egy család kezdődött a közös költség, séta a friss levegőn.

Amikor kezdek komolyan folytatni Svetlana Kuznetsova sportok? Tenisz vált neki az élet része a tizenhét éves korában. Mivel a bíróság, a lány úgy érezte, egy igazi öröm. Az ilyen érzések, sikerült fenntartani a felnőttkort.

Az első nagy győzelem jött Svetlana 2001, amikor a sportoló kapott szakmai státuszát a 16 éves korig. Az első szezonban megnyerte tisztelt ITF-versenyen. 2004-ben, a sportoló elérte a végső szakaszban a US Open, és megnyerte a versenyt. De a váratlan siker csak a kezdet volt. Mert most tenisz értetődő, hogy az új eredményeket igénylik még a kemény munka a képzés és a nagyobb elkötelezettség.

Győzelem és díjak Svetlana

Kuznetsova Svetlana Aleksandrovna legtöbb orosz teniszezők a döntőt kiderült egy sor Grand Slam tornák. Ahhoz, hogy egy ilyen nagy színpadon versenyek sportoló eléri a 6 alkalommal a páros verseny, és 4-szer kislemez.

Mint fentebb említettük, Svetlana a győztes az Open Championship az Egyesült Államokban. 2004-ben, a döntőt a verseny Kuznetsova megnyerte másik orosz sportoló Elenoy Dementevoy. Következő utolsó, amelyben teniszező újra együtt honfitársa került sor a verseny „Roland Garros” 2009-ben, amely elnyerte a sportoló Dinara Safina.

Milyen egyéb eredményeket ki magát, mint Svetlana Kuznetsova? Hadd tenisz, mint 30-szor, hogy cselekedjen a cím egyezik a világ legnagyobb versenyeken. Ahhoz, hogy ezen a napon, a sportoló osztja az első helyen a rangsorban az orosz sportolók számának megfelelően a döntőben együtt Maratom Safinym és Maria Sharapova.

Svetlana Kuznetsova (teniszező): a személyes élet és hobbi

Kívül teniszpálya orosz sportoló megpróbál normális életet. Svetlana megrögzött rajongója a futball. A legnagyobb öröm, hogy hozza egy látogatás a kedvenc csapata mérkőzést - Petersburg „Zenith”. Kísérje figyelemmel a csapat Kuznetsova I V között előadások a világ tenisztorna.

A másik gyengesége Svetlana - snowboard. Ezen kívül, a szabad idejét képzés teniszező szeret táncolni a modern zene, tanulni idegen nyelveket.

társ keresés messze nem a legfontosabb feladat, hogy szembesíti a Svetlana Kuznetsova. Tenisz pillanatában jár kiemelt sportolók, mivel már többször mondta, az orosz bajnok magát.

család

Ahogy egy fiatal apa, Svetlana volt elfoglalva, a kerékpározás, és most részt vesz a képzésben a fiatal sportolók súlyos indul az adott fegyelem.

tenisz anya többször nyert aranyérmet mindegy kerékpározás, különösen 6-szor nyerte meg a világbajnokságot. Ő tartja a címet Tisztelet Master of Sports a Szovjetunió. Ma szolgál edző a sport iskola Szentpéterváron.

Brother Svetlana Kuznetsova a vice-bajnok a olimpián, Atlantában, ahol egy időben állított elő rangos díjat az orosz csapat versenyek a kerékpárúton.

A legújabb eredmények a női sportolók

Milyen sikereket tud felmutatni ma Svetlana Kuznetsova? A tenisz továbbra is az ő egész élete munkáját.

2015-ben, a mérkőzés ellen az olasz Francheski Skyavone a Grand Slam-sorozat franciaországi sportoló játszott a leghosszabb mérkőzés pályafutása, rekordot állítva. A találkozót követően az orosz elvesztette a rivális, és az eltöltött összes idő teniszezők a bíróság, 3 óra és 50 perc.

Ugyanabban a szezonban 2015/2016 Svetlana Kuznetsova krétával fel újabb bajnoki címet a „Kreml Kupa” verseny. Az utolsó játék a bajnok legyőzte egy másik orosz Anastasia Pavlyuchenkova. A találkozó végén a két, a rajz, amelyet töltött csak 1 óra, 18 perc.

A legújabb eredmény a legutóbbi karrier Svetlana, hogy megnyerje a „Premier” rendezvénysorozat, lezajlott Sydney ebben az évben. Úton a cím Kuznetsova kiiktatott a rács alapján sportolók, mint Simona Halep, Sabine Lisicki és Sara Errani. Az utolsó találkozón a verseny Svetlana legyőzte teniszező Puerto Rico Monica Puig. Ezért az orosz sportoló megnyerte 16. karrier címet.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.