Sport és fitneszAtlétika

Olimpiai bajnok Boris Shakhlin: életrajz, eredményeit a sportban

Shahlin Boris Anfiyanovich - kiemelkedő szovjet tornász, olimpiai bajnok, sport mester. Sokkal több jó szóval lehet mondani erről a figyelemre méltó ember ...

Boris Shakhlin: életrajz. bajnok gyermekkori

Született Ishim 1932-ben, egy nagy csomópont közelében Tyumen. 12 éves korában, szülei meghaltak. Ezután hozta létre az bátyja nagymamája.

Az udvaron a ház mögött volt egy vízszintes sáv, amely Boris szeretett csinálni. 1944-ben elismerte, hogy egy része a tornaterem. Az első edző bajnok lett V. A. Porfirev. Ez volt az, aki meghatározott különleges hozzáállás, hogy a sport és a fejlett, hogy milyen jellegű az erős karakter a fiú. Edző Porfiriev volt egy nagyon erős karakter. Betegség után nem lehetett hajlítani, de nem panaszkodik munkát. Az ő példája nagyon inspiráló hallgatók.

Fitness terem, amely részt vesz a Shakhlin, kicsi volt, és annyira alacsony, hogy ha dolgozik az egyenetlen bárok gyermekek botlás veszélyt mennyezet. Mi sokat gyakoroltam az utcán. Úszás a helyi folyóba. Mi skied. Fut a füvön.

Az első győzelem Shakhlin nyerte az All-Union sport verseny az iskolák között, hogy amennyiben a közlekedési minisztérium. Ő végzett a harmadik helyezést.

serdülőkor és az elején egy csillagpályafutását

A Szverdlovszk főiskola fizikai kultúra Boris figyelemre méltó edző E. F. Runge. Már ebben a szakaszban Shakhlin váltott a program mesterek sport. Húzta fizikai állapot és a munkaképesség a gyűrűket. A bennszülött Ishim A rajtuk részt csak az utcán a nyáron.

A diploma megszerzése után lila és Runge Shakhlin tanácsos menni, hogy tanulmányozza a kijevi Intézet Testnevelési. Van egy jövő bajnoka volt elfoglalva A. Mishakov. Közös munka csodálatos edző és tehetséges diák pozitív. Mint másodéves, Shakhlin megkapta a címet Master of Sports a Szovjetunió.

1954-ben, Róma adott otthont az első világbajnokság, ahol a sportolók a Szovjetunió is részt vett. Command, amelyen belül vezetett Shakhlin benne Chukarin, Muratova Korol'kova és Azarian Vostrikova. Ezeken a versenyeken Shakhlin kapott ezüstérmet a teljesítményük a bárban, és egy arany a csapatversenyben. Hazatérése után a versenyek Harkovban Boris ő versenyzett csapattársai vb és megkapta a címet abszolút bajnok a Szovjetunió.

A fénykorában boksz karrierjét

Röviddel az olimpiai játékok előtt Melbourne-ben, megérkezett a sport tábor Odesszában, Shakhlin találkozott későbbi feleségével, a hallgató a Medical Institute, része a nemzeti csapat torna. Az olimpia után házasodtak Kijevben és Odesszában. Szerényen, anélkül, hogy a fehér ruhát és gyűrűt. Karikagyűrű sportoló később bemutatott feleségének Moszkvában. napjáig maga nélkül ment az attribútum egy nős férfi.

Az első aranyérmet kapott az olimpián 1956-ban Melbourne-ben. Nyertem a ló a versenyt, és a csapatban. Boris Shakhlin - Master of Sports, aki részt vett tizenkét olimpián. A három harcolt a győzelemért. Kilenc bíró volt.

1958-ban, a bajnokságot a fővárosban a Szovjetunió volt a fő versenytárs, a ragyogó japán Tokasio Ono. Shakhlin kapott aranyérmet a csapat teljesítményét a ló, párhuzamos sávok és vízszintes sáv.

Megközelítés az előtag „vas” a neve

A verseny Rómában 1960-ban a fő japán rivális volt megint. Shakhlin megjelent pszichológiailag felkészült. Tokasio ideges, és vesztett. Shakhlin nyert gyűrűk, soha nem szerettem.

Add az előtag „vas”, hogy a sportoló nevét kezdetét követően kezdődött a testmozgás a bárban a kezében tört bőr béléssel. Ezekben az esetekben a sportolók szakítsa előadások. A program végrehajtása nélkül párna tele van az ősz, a keresztléc és a súlyos sérülések. Shakhlin de nem tudta megtagadni a teljesítményt. Ő teljes mértékben eleget tett a magas szintű program. Ő fejezte be sikeresen. Kézi bélés nélkül vált egy seb, akkor már lekopott. Mosolyog a közönség, Shakhlin nem adta jelét, hogy ő nagyon beteg volt.

Boris Shakhlin - olimpiai bajnok, aki a versenyeken Rómában kapott 4 arany, 2 ezüst és egy bronzérmet. Bronze - a beszéd bélés nélkül, az valójában csak egy kézzel.

Az olimpiai játékok 1964-ben a tokiói Shakhlin volt az egyetlen sportoló, az Unió, amely megnyerte az aranyérmet. Ő is kapott két ezüst az előadások a csapat és az egyéni versenyek és bronz a teljesítménye a gyűrűket.

Nyugdíjas sportoló

Tíz éve, Boris Anfiyanovich Shahlin volt Ukrajnában, a Szovjetunió és a nemzetközi porondon a vezető Torna. Ezalatt az idő alatt, ő nyerte a 97 érmet. Aktívan részt vett a verseny 35 éve. Torna egy csomó.

Aztán azt mondta, a negatív szokások, amelyek során megjelent iskolai évei. Sportoló dohányozni kombinált nagy fizikai megterhelés. Füstölt bozont és a „Fehér-tenger-csatorna”. Ennek eredményeképpen megkapta első szívroham harmincöt. A képzés vitték az intenzív osztályra. sportoló pályafutása véget ért. Vonat is tudott.

Ki a helyzet egy sportoló egy, a világ nevet találtak a bíráskodás. 1968 óta Shakhlin részt az olimpián, mint a bíró. És a hetvenes-ben megválasztott alelnöke a Nemzetközi Torna Szövetség tehkomiteta.

Az ő hozzájárulása a sport és az olimpiai mozgalom, valamint a személyes legjobb Boris Shakhlin kapott:

• a nemzetközi sajtóban a címet a legkiemelkedőbb sportoló a huszadik század
  • Ezüst érem NOB;
  • 2002-ben a „Nemzetközi torna Hall of Fame”, ami Amerikában, beleértve Shakhlin a listára.

Ezen túlmenően, Boris Anfiyanovich dolgozott a Department of torna haza Intézet Testnevelési Kijevben, ő volt adjunktus. Ő vezette az alap fejlesztése „olimpiai tartalék”.

Hogyan Shakhlin volt az életben?

Boris Anfiyanovich különböztetni szerénység. A magam részéről én nem kértem semmit. De ő segítségét kérte más részein. És nem vár, ha kérdeznek. Szerettem és elkényeztetett felesége és lánya. Boris Shakhlin - tornász, aki sakkozni is, szerette a biliárd. Érdekes volt beszélgetni.

Amikor meghalt, a bátyja a sportoló, és az unokaöccse a Tyumen azt írta, hogy az apja semmi temetni, Boris Shakhlin eladta érmet. Így csak két unokája és lánya ajándékba. A pénzt adta, hogy az unokaöccsét.

Meghalt 76 éves, 2008-ban. Eltemették a nagy sportoló Baikove temetőben Kijevben.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.