Sport és fitneszAtlétika

Yana Kudryavtseva - büszkesége az orosz torna

Yana Kudryavtseva lett ismert, nem csak a hatalmas torna tehetség. A sport körökben egy különleges kegyelem és a kifinomultság, valamint számos díjat kapott a fiatal korban, ő volt az úgynevezett „kristály szobrocskát.”

Ez a törékeny lány történetében torna lett a legfiatalabb abszolút világbajnok címet kapta meg a 15 éves kor. Yana Kudryavtseva, melynek magassága és súlya megtalálható cikkünk, megkapta a címet a többszörös Európa-bajnok. Továbbá, ez a lány, csak három év (2013-2015) volt, tudja, hogy a cím tizenhárom világbajnok.

Yana Kudryavtseva, életrajz

Jövő világhírű tornász Moszkvában született 1997-ben. Sokan úgy vélik, hogy a kitartás, a fegyelem és a szeretet a sport a lány rakták a genetikai szinten. A családja nem nevezhető hétköznapi vagy normális, mert az apja - Alexei Kudryavtsev, a híres sportoló, úszó, aki 1992-ben lett az olimpiai bajnok.

Kezdés sport előadások

Yana Kudryavtseva egy fotót, amely ebben a cikkben, kezdte pályafutását 2008-ban a kor 11 év. Ő nyerte hihetetlen egyszerűsége regionális junior versenyeken. Egy év után a rendkívül sikeres elindítása 2009-ben, Yana Kudryavtseva megnyerte a Junior Bajnokság Oroszország, tartott a város Dmitrov. Az elkövetkező 2 évben tornász lett a győztes a bajnokság tartott Kazán és Samara.

Hihetetlen győzelem a fiatal tornászok

A nemzetközi szinten versenyeken Yana Kudryavtseva először jött 2011-ben, és azonnal elnyerte a Junior VB. Csak egy évvel később, 2012-ben ő lett a legjobb között teljesítő gyakorlatok a labda Európa Junior. Ugyanakkor a verseny megnyerte az aranyérmet, részt vesz a csapat minden-körül.

Mivel 2013-Jan indult, hogy részt vegyenek a felnőtt versenyeken. Bécsben, az Európa-bajnokságon, Kudryavtseva nyert aranyat. A World Cup 2013-ban, tornász méltán kapta az ezüst és arany az egyéni teljesítmény és a bronzérmet az összes körül.

Ugyanebben az évben ő sikeresen debütál a World Cup, lezajlott Kijevben. Ő nyert két aranyérmet és lett az ezüstérmes a világbajnokságon.

fájdalmas érés

Köztudott, hogy a paraméterek tornász jelentős szerepet játszanak a technika végrehajtása trükköket. Az első díjat Jan van elég törékeny gyermek. De az évek során, természetesen, a teste kezdett kialakulni és a nő. A sajtóban voltak vita a külső adatok, akkor kezdett írni, hogy mit Kudryavtseva nyújtva a növekedés és meghízott, ezért ő nem jön ki ugyanolyan sikerrel, mint korábban. A lány, a megértés irreverzibilis a folyamat, nem lesz csalódott, és figyelmen kívül hagyja a csipkelődésekkel.

Yana Kudryavtseva, amelyek növekedése mostanra körülbelül 170 cm, és súlya - mintegy 48 kg volt képes a segítségével egy edző, hogy vegye fel és dolgozzanak ki a maguk számára az ideális, a program végrehajtását, tekintettel annak paramétereit. Ő továbbra is sikeresen teljesítsenek, győztes új érmet.

Nehézségek a tanulmányok

Gyakori edzőtáborok, az állandó képzés és a verseny elengedhetetlen az élet minden sportoló. Fiatal tornászok, ennek megfelelően kivétel nélkül készülnek. Éppen ezért szinte minden junior sportolók problémái vannak tanulás, csak fizikailag nincs ideje, és néha erkölcsi erejét. Jan sem volt kivétel, és egy interjúban bevallotta, hogy az iskola, a klasszikus értelemben vett, nem volt a 7. osztályban, jött vissza csak át vizsgálatok.

Amikor az idő a végzős osztály, annak érdekében, hogy adja át a vizsgán, Kudryavtseva kellett próbálnia. Keményen dolgozott a tanárokkal, különösen kellett felhúzni a matematika, mert észrevette, hogy a sportos edző, hogy ezt a legtöbb nem tetszik halad. A középiskola után tornász tervezte, a felsőoktatás, beiratkozott a State University of Testnevelési Szentpéterváron.

Annak érdekében, hogy megoldja a problémát a végső vizsgák, Jan Kudryavtsev kénytelen volt, hogy kihagyja a selejtezőn a világbajnokság, de a lány, mint mindig, hála a kitartás elérte céljait. Minden vizsgálatok, figyelembe véve a meglévő nehézségek kerültek átadásra Jana méltóságát.

A kapott trauma és gyors helyreállítást

Az az elképzelés, hogy a jó természetes képességeit, veleszületett kegyelem és rugalmasság, valamint a jó koordináció mozgások elég a sikerhez torna rendkívül szabálytalan. Az edző, Jan Kudryavtsev képzés 5-6 órát naponta, és minden eleme megfelel számtalan alkalommal, mindaddig, amíg nem derül ki, tökéletes.

Ez a törékeny lány valóban a harci szellem, amit alátámaszt nemcsak a viselkedése a képzés során. Yana Kudryavtseva, fotók, melyeket gyakran közzé a különböző nemzetközi sportmédiában alatt ő pályafutása rövid, ráadásul számos díjat, és sikerült egy meglehetősen súlyos sérülést okozhat. Az egyik legfrissebb híreket a tornász volt a láb sérülés kapott augusztusban, a világbajnokság alatt, tartott Kazan. Ő ütött sok akaraterejét, hogy képes helyreállítani csaknem 6 hét. Nem ez az első alkalom, ami sokat elárul a figurát.

Például 2014-ben Holon, Izrael, egy fiatal tornász vett részt előadások a nagydíjon. Végrehajtása során összetett gyakorlatok a labda Ian nem megtartani az egyensúlyát. Ennek eredményeképpen, ő elesett és beverte a fejét nagyon. Sok a közönség úgy gondolta, hogy a tornász már nem emelkedik. De Kudrevtseva nemcsak képes meglepni a szobában, az emelkedő után egy szörnyű esik. Diplomáját a teljesítmény, vége előtt az utolsó simításokat az edzés ugyanakkor nem teszi lehetővé az esetleges hibákat. A jutalom az ilyen erős jellem lett díjnyertes harmadik helyen.

A bírák a veszteséggel, amikor Ian folytatta teljesítményt kétféle all-round. Ezen a napon, kivéve a harmadik helyen a teljesítménye a labda, ő kapott díjat az előadások a szalag és klubok.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.