Sport és fitneszAtlétika

Fenomenális rekord a távolugrás egy helyet: az adatok, hogy senki sem sikerült jobban teljesítenek

Távolugrás - ez erősítő edzés, ami benne van az olimpiai programban napjaiban ókori Görögországban. Mert az ő produktív teljesítmény sportolók kell sok erőfeszítést, hogy álljon, és megszerezzék a szükséges sebességet a leghatékonyabb felemelése.

Fejlődésének története

Atlétika (távolugrás egy futó, maraton, kalapácsvetés, gerelyhajítás, és más fajták gyakorlatok) vált hatékony ösztönzést fejlesztése a sport általában.

Az első rekord a távolugrás a tér az ókori Görögországban, ahol úgy döntöttek, hogy a gyakorlat végrehajtását súlyzókkal a kezében. Súly további súlyozási szereket, általában alkotják 2, hogy a következőtől: 10 £. Az eredmény ugrás ebben a helyzetben függött, hogy mennyire hatékony az emberek hullámzó súlyzó. A sportoló kellett nyomni, és súlyokat, hogy amikor a lábak és karok repülő test előttük. Aktív kéz mozgását, mielőtt a megszabadított leszállás súlyzó, ami nagyban növeli a repülési távolság.

A legtöbb időt a görög sportolók kiforrt stílus a testmozgás, nem volt szükséges rögzíteni a távolugrás szóközzel. Ezért konkrét adatok teljesítmény mutatók idején létrehozott, akkor nem talál máshol.

A jelenlegi fázisban

A modern fejlettsége atlétika kezdődött a XIX. Ebben az időben, a sportolók aktívan végzett különféle ugrások. Nagyon gyakran volt egy járat felemelt térde előtte a levegőben, rosszul hajtva lábak és jogging mozgásokat. A modern módon teljesítő egy ugrás, hogy milyen típusú „olló” hosszú prototípus által feltalált Mayer Prinsteynom 1898.

Vedd a távolugrás helyet

Kevés gyakorlatok nagy sport össze lehet hasonlítani a mozgás természetes ember. De ugrás tartoznak egy ilyen csoport, így részévé vált a nemzetközi versenyeken a fennállása alatt az ókori Görögország.

Amikor 1860-ban egy álló ugrás a programban szereplő hallgatói verseny Oxford University, a győztes volt Mayk Pauell, pontszáma 5,28 m. De ez csak a kezdet volt az ő tüneményes pályafutása.

Augusztus 30, 1991 Mayk Pauell meghatározott fenomenális rekordot a távolugrás egy helyet, hogy eddig senki nem tudott legyőzni. Ő volt képes ugrani a távolság 8,95 m.

Az első feljegyzett női rekordot 1928-ban erőfeszítéseinek köszönhetően a japán képviselő Kinue Hitomi volt, de többször megvert más sportolók, és most a rekord 7,52 méter.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.