Sport és fitneszAtlétika

Anna Trubnikov - szakmai művészi tornász

Anna Trubnikov - szakmai orosz tornász, aki fiatal kora ellenére már sok rajongók szerte a világon. Ért el számos győzelmet a különböző versenyeken. TRUBNYIKOV ért el sikereket a sportban, mert a korlátlan kitartás és a veleszületett tehetség.

Kezdete sport karrier

Anna Trubnikov született május 20, 1996 Szentpéterváron. Young szülei adtak Anna egy helyi torna iskolában, amikor 4 éves volt. A kulturális főváros torna nagyon népszerű. Minden negyedik lány a város részt ebben a sportban. A sportolók a St. Petersburg kitűnnek gyönyörű zeneiség és a technika végrehajtási elemet. Ez a fiatal sportoló vett a neveltetése edző Marina Solovyov. Ezt követően, több mint 10 éve Alina Galina Ulanova edzője Eduardovna. 2009-ben, a teljesítménye a tehetséges tornász jutott a híres orosz edző Irina Viner. Ez volt ő, aki úgy dönt, hogy kit kell meghívni, hogy részt vegyenek a rangos versenyt. Miután Viner azt mondta, hogy Anna Trubnikov a legjobb tornász Oroszország. De a nemzetközi versenyben ez sportoló gyakran tesz komoly hibákat, ami miatt elvesztette a nagyszámú pontot.

szakmai pályafutás

2011-ben, Anna először jött a junior válogatott Oroszország. A csoportos feladatok irányítása alatt Iriny Bystrovoy és Elena Petunin mutatott jó eredményeket annak ellenére, hogy fiatal korban. Ugyanebben az évben Anna Trubnikova lett Európa-bajnok. Miután ezt a győzelmet, karrierje újítani. 4 hónapon belül kezdte teljesítő orosz bajnokságban. Más csapat tagjai voltak idősebbek, mint Anne. Ennek ellenére, ő végzett egy par velük. 2011-től kezdődően, ez a tehetséges sportoló képzett Novogorske és Szentpéterváron. Otthon azt végző mindegy Galina Ulanova. Az első helyen minden szakértő megjegyezte, ritmikus gimnasztika, hogyan teljesít viszont a gyűrűben. Számára ez az elem a koronát. Anna Trubnikov világszerte, hogy elvégezze a legjobb.

Kitüntetések Sport

Anna Trubnikov, torna, amely mindig is az első helyen az életben nyert egy csomó győzelmet. A World Cup, tartott otthonában Anna Szentpéterváron, nem volt egyenlő. A becslések a tornászok sokkal nagyobb volt, mint a versenytársai. TRUBNYIKOV nagyon elégedett volt a támogatást a rajongók. A KVB hall ő járt el a 12 éves. A csapatbajnokság Anna Trubnikov 2012-ben megnyerte a bajnokságot az orosz és az egyes minden-körül volt a bronzérmet. A következő évben, ez a művészi tornász volt 2 ezüst és 1 bronz. 2013-ban részt vett a Grand Prix moszkvai, amely megnyerte magabiztosan. Ugyanebben az évben ő maradt anélkül, hogy érmet a Nagydíjat Holon, Kalamata és a világbajnokság. 2014-ben az Anna nyerte TRUBNYIKOV St. Petersburg jutott. Annak ellenére, hogy a nagy számú győzelem, a sportoló nem ismeri fel az utcán az orosz városok. Nagyon boldog, mert nem szeretik a túl sok figyelmet a személy.

Az élet vége után egy szakmai karrier

Sport karrier lányok, akik részt vesznek a művészi torna, nagyon rövid. Már mintegy 22 év alatt befejezni beszél, és keresi a helyét az életben. A legtöbb sportoló kezdett tanítani, ezek a sport fontos az életben. Ahhoz, hogy a kategóriába, mint a lányok igaz Anna Trubnikov. Ritmikus gimnasztika, előadások fotó a lány a sport lehetett gyakran látni a hírekben, hogy ez nagyon fontos neki. Anna boldogan dolgozik a gyerekekkel otthon. A központban az edzőteremben, hogy ez a sok gyerek jön tanulni minden évben. Fiatal edzők alkalmasak a gyermekek tanulási folyamat nagyon kreatív. Meghívást kapnak a tanárok a színészet, tánc, zsonglőrök, és természetesen, koreográfusok. Ők tisztában vannak a gyermekek, mivel még mindig van véve a nehézségeket, hogy ők maguk. Ez sportoló 2014-től tanul NSU őket. P. F. Lesgafta.

Anna Trubnikov, torna mindig is fontos része az életnek, most sikeresen dolgoznak a gyerekekkel. Előadás közben mindig végez bonyolult program, akkor is, ha nem jár nagy mennyiségű pontot.

Copyright © 2018 hu.unansea.com. Theme powered by WordPress.